Τα αποτελέσματα επιλογής παιδιών για τους Παιδικούς Σταθμούς του Δήμου Λαρισαίων – ΟΝΟΜΑΤΑ

735

• Το 95% των αιτήσεων ικανοποιήθηκαν με βάση την α’ επιλογή των γονέων

• Στόχος τον Σεπτέμβριο να ικανοποιηθούν όλες οι αιτήσεις

Από την Αντιδημαρχία Κοινωνικής Πολιτικής και τη Διεύθυνση Παιδικών Σταθμών & Εκπαιδευτικών Δράσεων ανακοινώνονται τα αποτελέσματα της επιλογής παιδιών που θα φιλοξενηθούν στους Παιδικούς Σταθμούς του Δήμου Λαρισαίων για την περίοδο 2019-2020.

Υποβλήθηκαν 1.968 αιτήσεις νηπίων & βρεφών και ικανοποιούνται σε αυτή τη φάση 1.941 από αυτές.

Να σημειωθεί ότι το 95% των αιτήσεων ικανοποιείται με βάση την 1η επιλογή των γονέων. Με τα μέχρι τώρα δεδομένα, τα 825 είναι voucher του προγράμματος της ΕΕΤΑΑ.

Η επιλογή των παιδιών έγινε με το αδιάβλητο, αντικειμενικό σύστημα μοριοδότησης και σύμφωνα με τη δυναμικότητα του κάθε παιδικού σταθμού.
Υπενθυμίζεται ότι, η περίοδος για ενστάσεις και για κατάθεση νέων αιτήσεων θα είναι από 2/9/2019 έως 10/9/2019 στα γραφεία της Δ/νσης (Ρούσβελτ & Οικονόμου εξ Οικονόμων 8Α, 3ος όροφος) ενώ οι απαντήσεις θα καταβληθεί η προσπάθεια να δοθούν εντός πέντε ημερών.

Σε αυτή τη φάση, θα καταβληθεί και φέτος προσπάθεια να ικανοποιηθούν και οι ελάχιστες εναπομείναντες αιτήσεις, (27 στον αριθμό), σε συνεννόηση με τους γονείς των νηπίων, στις υπάρχουσες κενές θέσεις.

Τα ονόματα των παιδιών που θα φιλοξενηθούν στην απογευματινή ζώνη, θα ανακοινωθούν τέλη Αυγούστου ικανοποιώντας το σύνολο των υποβληθέντων αιτήσεων περί τις 230.

Οι παιδικοί σταθμοί θα ξεκινήσουν, για τη νέα περίοδο, στις 2 Σεπτεμβρίου 2019 και παράλληλα θα ανακοινωθεί το πρόγραμμα του Αγιασμού του κάθε παιδικού σταθμού, για τις 3/9/2019.

Για περαιτέρω πληροφορίες στα τηλέφωνα της αρμόδιας Διεύθυνσης: 2410 680223, 2410680205.

ΕΠΩΝΥΜΟ ONOMA ΠΑΤΡΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΤΜΗΜΑ
ΑΒΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΒΡΑΜΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΓΑΠΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΑΓΑΠΙΟΣ 18ος Παιδικό
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 22ος Παιδικό
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΟ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΟΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΓΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΔΑΜΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20ος Βρεφικό
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος Βρεφικό
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΚΟ 14ος Βρεφικό
ΑΚΡΙΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22ος Παιδικό
ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 22ος Παιδικό
ΑΚΡΙΒΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11ος Παιδικό
ΑΚΡΙΒΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος Βρεφικό
ΑΚΡΙΒΟΥ ΖΩΗ  ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11ος Παιδικό
ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΑΛΕΒΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22ος Παιδικό
ΑΚΡΙΒΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15ος Βρεφικό
ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ος Παιδικό
ΑΚΡΙΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΥΛΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΚΡΙΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΛ ΙΑΚΟΥΜΠΙ ΝΤΑΝΙ ΣΑΜΙ 13ος Παιδικό
ΑΛΑΜΑΝΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΘΩΜΑΣ Φαλάνης Παιδικό
ΑΛΒΑΡΕΖ-ΑΛΕΞΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΛΒΙΡΑ ΓΕΦΕΡΣΟΝ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18ος Βρεφικό
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14ος Βρεφικό
ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ος Παιδικό
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6ος Βρεφικό
ΑΛΕΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20ος Βρεφικό
ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΜΠΡΑΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21ος Βρεφικό
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 6ος Βρεφικό
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΙΣΙΔΩΡΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΔΟΜΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 20ος Βρεφικό
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΡΦΕΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΙΚΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 22ος Παιδικό
ΑΝΤΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ος Βρεφικό
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΕΟΦΥΤΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ος Βρεφικό
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΗΛΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 20ος Βρεφικό
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3ος Παιδικό
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 20ος Παιδικό
ΑΠΟΣΤΟΛΟΓΑΜΒΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ος Παιδικό
ΑΠΟΣΤΟΛΟΓΑΜΒΡΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ος Παιδικό
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18ος Βρεφικό
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 18ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20ος Βρεφικό
ΑΡΓΥΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΛΚΜΗΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ος Παιδικό
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11ος Παιδικό
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΡΓΥΡΟΥΔΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 12ος Παιδικό
ΑΡΓΥΡΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΘΩΜΑΣ 5ος Παιδικό
ΑΡΕΒΥΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΑΡΡΕΝ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 18ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 7ος Βρεφικό
ΑΡΣΕΝΗΣ ΑΧΙΛΛΙΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ 6ος Βρεφικό
ΑΣΙΚΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΑΣΠΡΟΥΔΗ ΘΗΛΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΑΦΕΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ος Βρεφικό
ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ος Ειδ.Αγ. Βρεφικό
ΒΑΒΙΖΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -ΧΡΗΣΤΟΣ 20ος Παιδικό
ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2ος Βρεφικό
ΒΑΓΕΝΑΣ-ΝΑΝΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΑΕΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ος Βρεφικό
ΒΑΖΙΤΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΑΪΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18ος Παιδικό
ΒΑΪΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΑΙΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ος Βρεφικό
ΒΑΙΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20ος Παιδικό
ΒΑΛΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΑΛΑΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Τερψιθέας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΑΛΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Τερψιθέας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΑΛΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΑΛΕΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΑΛΙΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΑΛΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΑΛΟΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ος Βρεφικό
ΒΑΛΩΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΒΑΝΑΡΓΙΩΤΗ ΑΝΝΑ ΘΩΜΑΣ 3ος Παιδικό
ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 6ος Παιδικό
ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΑΡΔΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΑΡΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ-ΖΩΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΒΑΡΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΒΑΡΣΑΜΗ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΑΡΣΑΜΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΚΟ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ος Βρεφικό
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΚΟ ΜΙΧΑΗΛ 12ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ος Βρεφικό
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΑΣΙΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΕΛΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΒΕΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΕΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 22ος Παιδικό
ΒΕΡΓΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18ος Βρεφικό
ΒΕΡΛΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΙΛΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ος Παιδικό
ΒΛΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος Παιδικό
ΒΛΑΧΑΒΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΗΣ 8ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΖΩΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 22ος Βρεφικό
ΒΛΑΧΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13ος Παιδικό
ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ος Παιδικό
ΒΛΑΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΛΗΣΑΡΟΥΛΗ ΕΥΘΑΛΙΑ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΛΗΣΑΡΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 13ος Βρεφικό
ΒΛΗΣΣΑΡΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΙΑΝΝΗΣ 13ος Βρεφικό
ΒΛΙΩΡΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4ος Παιδικό
ΒΛΙΩΡΑΣ ΖΗΣΗΣ-ΕΡΝΕΣΤΟ ΛΑΜΠΡΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΒΛΟΥΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΒΟΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17ος Παιδικό
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΟΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Φαλάνης Παιδικό
ΒΟΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΟΛΩΦ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΟΤΣΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΟΥΒΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΒΟΥΛΑΓΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 13ος Βρεφικό
ΒΟΥΛΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 12ος Βρεφικό
ΒΟΥΛΑΓΚΑ ΣΟΦΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 13ος Βρεφικό
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΒΟΥΛΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΟΥΛΓΑΡΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 10ος Παιδικό
ΒΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 4ος Βρεφικό
ΒΡΑΓΚΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18ος Παιδικό
ΒΡΑΓΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18ος Βρεφικό
ΒΡΟΥΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΒΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ-ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΑΒΡΙΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΑΔΙΤΣΑΚΗ ΑΚΟ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΑΔΙΤΣΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΑΖΕΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 7ος Παιδικό
ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΑΛΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 17ος Παιδικό
ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΣΗΣ 5ος Βρεφικό
ΓΑΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΕΚΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΑΜΒΡΟΛΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 21ος Βρεφικό
ΓΑΜΒΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΑΜΠΑ ΑΚΟ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 10ος Βρεφικό
ΓΑΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΥΡΤΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9ος Παιδικό
ΓΑΡΟΦΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 9ος Παιδικό
ΓΑΤΟΥ ΕΡΙΚΑ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10ος Παιδικό
ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΑΤΣΙΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΒΑΪΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΓΕΛΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21ος Βρεφικό
ΓΕΡΑΚΙΝΗΣ ΖΗΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 9ος Παιδικό
ΓΕΡΑΣΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 9ος Παιδικό
ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΕΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΔΑΦΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος Βρεφικό
ΓΕΡΟΚΩΣΤΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΕΡΟΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΕΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 18ος Βρεφικό
ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20ος Βρεφικό
ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΚΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΚΑΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΑΓΝΗ ΑΝΤΩΝΗΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ος Παιδικό
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 3ος Παιδικό
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΥΡΤΩ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΓΕΩΡΓΟΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΜΕΛΙΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΓΕΩΡΓΟΣΟΥΛΗ ΑΚΟ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 12ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΥΡΤΩ-ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΓΙΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΓΙΑΚΟΥΒΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ος Παιδικό
ΓΙΑΝΔΙΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 9ος Παιδικό
ΓΙΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΚΟ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2ος Παιδικό
ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΪΟΣ 14ος Παιδικό
ΓΙΑΝΝΟΥΚΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  ΗΛΙΑΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΙΑΝΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΙΟΣ 6ος Παιδικό
ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΙΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΙΟΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ος Παιδικό
ΓΙΟΥΡΓΑ ΘΗΛΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ος Βρεφικό
ΓΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΓΙΩΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΙΩΤΣΑ-ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΙΩΤΣΑ-ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΗΣΗΣ 14ος Βρεφικό
ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ος Παιδικό
ΓΚΑΒΑΡΙΝΑΣ ΔΑΥΙΔ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΑΒΟΥΤΣΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ος Βρεφικό
ΓΚΑΓΚΑΒΟΥΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ος Παιδικό
ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΑΝΑΤΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΑΝΟΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 4ος Παιδικό
ΓΚΑΝΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΑΝΤΗΣ ΒΑΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΑΝΤΙΡΗ ΒΑΪΑ ΣΠΥΡΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΑΝΤΟΥΔΗΣ ΒΑΪΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 13ος Βρεφικό
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΡΤΡΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΟΥΛΗ ΙΟΚΑΣΤΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος Παιδικό
ΓΚΑΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΚΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ος Βρεφικό
ΓΚΑΡΕΛΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΑΡΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΓΚΑΡΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΓΚΑΡΛΟΦΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΓΥΡΗΣ 11ος Παιδικό
ΓΚΑΡΜΠΟΥΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΑΣΓΚΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΑΣΔΡΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 8ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΑΣΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΓΚΑΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 13ος Παιδικό
ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ ΑΡΓΥΡΗΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΡΓΥΡΗΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΑΤΖΙΩΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16ος Βρεφικό
ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 12ος Παιδικό
ΓΚΕΒΡΕΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΕΚΑ ΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ος Παιδικό
ΓΚΕΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΓΚΕΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΓΚΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ος Παιδικό
ΓΚΕΦΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1ος Παιδικό
ΓΚΙΑΤΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΡΙΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ος Βρεφικό
ΓΚΙΑΤΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 22ος Βρεφικό
ΓΚΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Φαλάνης Παιδικό
ΓΚΙΟΝΑ ΚΡΙΣΜΑΝ ΚΟΣΤΑ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΛΙΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΛΙΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ος Παιδικό
ΓΚΟΓΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΓΚΟΛΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΓΚΟΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΟΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΓΚΟΡΓΚΟΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΟΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ος Παιδικό
ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΓΚΟΥΒΑΝΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9ος Παιδικό
ΓΚΟΥΒΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9ος Παιδικό
ΓΚΟΥΓΚΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20ος Παιδικό
ΓΚΟΥΓΚΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 20ος Παιδικό
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΟΥΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΟΥΖΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ος Παιδικό
ΓΚΟΥΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ος Παιδικό
ΓΚΟΥΛΚΟΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 5ος Βρεφικό
ΓΚΟΥΜΑΣ ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΟΥΝΕΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 20ος Βρεφικό
ΓΚΟΥΝΤΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ος Παιδικό
ΓΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ος Παιδικό
ΓΚΟΥΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΟΥΝΤΟΒΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ος Βρεφικό
ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΟΥΡΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΟΥΡΟΜΠΙΝΟΣ ΑΚΟ ΗΛΙΑΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΓΚΟΥΡΤΣΙΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 10ος Παιδικό
ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5ος Παιδικό
ΓΚΟΥΤΖΙΑΜΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΚΟΥΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΑΚΟ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 16ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΟΥΤΣΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6ος Βρεφικό
ΓΚΟΥΤΣΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6ος Παιδικό
ΓΚΟΥΤΣΙΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΓΚΡΑΦ ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΡΤΙΝ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΚΡΙΤΖΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος Παιδικό
ΓΚΡΙΤΖΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος Παιδικό
ΓΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΛΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 3ος Βρεφικό
ΓΟΥΓΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 20ος Παιδικό
ΓΟΥΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ος Παιδικό
ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ος Παιδικό
ΓΟΥΛΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 18ος Παιδικό
ΓΟΥΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΟΥΣΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΩΜΑΣ 12ος Παιδικό
ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2ος Παιδικό
ΓΡΑΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5ος Βρεφικό
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΑΘΗΝΑ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΡΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΓΡΑΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΓΡΕΒΕΝΙΤΗΣ ΑΚΟ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΓΡΗΓΟΡΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΓΩΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΜΠΡΟΣ 5ος Βρεφικό
ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΔΑΛΑΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΔΑΛΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΔΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 20ος Παιδικό
ΔΑΡΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6ος Παιδικό
ΔΑΡΔΑΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ος Βρεφικό
ΔΑΡΔΑΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΔΑΡΔΟΓΙΑΝΝΟΥ ΛΥΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΔΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Φαλάνης Παιδικό
ΔΑΣΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ 20ος Βρεφικό
ΔΑΣΣΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΔΑΧΤΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ος Παιδικό
ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ος Βρεφικό
ΔΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΗΣ 3ος Βρεφικό
ΔΕΛΛΗΣ ΑΡΡΕΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 9ος Παιδικό
ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γιάννουλης Βρεφικό
ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γιάννουλης Βρεφικό
ΔΕΜΕΣΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΔΕΡΜΑΤΟΥΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΔΕΣΠΟΥΛΗ ΑΒΑΦΤΙΣΤΟ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος Βρεφικό
ΔΗΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5ος Παιδικό
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΖΩΗΣ 11ος Παιδικό
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ος Παιδικό
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΘΩΜΑΣ 10ος Βρεφικό
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8ος Βρεφικό
ΔΗΜΟΥΛΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 15ος Παιδικό
ΔΗΜΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 15ος Βρεφικό
ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΑΡΡΕΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18ος Βρεφικό
ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 16ος Παιδικό
ΔΗΜΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9ος Παιδικό
ΔΙΑΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 15ος Παιδικό
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ος Βρεφικό
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΚΟ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 20ος Παιδικό
ΔΙΒΑΝΕΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 14ος Παιδικό
ΔΙΜΠΛΑΛΕΞΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16ος Παιδικό
ΔΙΣΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΔΟΜΟΥΣΙΑΡΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΔΟΥΡΟΥ ΕΡΙΦΥΛΗ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9ος Παιδικό
ΔΡΑΓΑΤΖΙΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9ος Παιδικό
ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΔΡΑΓΑΤΣΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΔΡΑΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 4ος Παιδικό
ΔΡΟΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΖΑΡΟΣ 12ος Παιδικό
ΔΡΟΣΟΥΛΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΦΩΤΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ 7ος Βρεφικό
ΕΞΑΡΧΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ος Παιδικό
ΕΞΑΡΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΥΦΡΑΙΜΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ος Παιδικό
ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΚΟ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 5ος Βρεφικό
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΛΕΩΝΟΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 4ος Παιδικό
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15ος Βρεφικό
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΡΙΣΤΕΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ος Βρεφικό
ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 6ος Παιδικό
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3ος Βρεφικό
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΥΡΤΩ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΕΥΡΕΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΕΩΝ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΖΑΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ος Παιδικό
ΖΑΒΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΖΑΓΚΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 20ος Παιδικό
ΖΑΙΝΤΟΥΔΗΣ ΜΙΝΩΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΖΑΛΑΒΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 14ος Παιδικό
ΖΑΛΑΒΡΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 14ος Παιδικό
ΖΑΜΑΝΑΚΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 17ος Παιδικό
ΖΑΜΠΑΚΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος Βρεφικό
ΖΑΜΠΕΤΑ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15ος Παιδικό
ΖΑΜΠΟΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΖΑΡΔΟΥΚΑΣ ΜΥΡΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος Βρεφικό
ΖΑΡΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος Βρεφικό
ΖΑΡΚΑΤΖΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8ος Βρεφικό
ΖΑΦΕΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΖΑΧΑΡΗ ΕΛΕΝΗ- ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΖΑΧΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΖΑΧΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΖΑΧΑΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 11ος Παιδικό
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22ος Παιδικό
ΖΑΧΑΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΖΑΧΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΖΑΧΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΖΑΧΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 20ος Παιδικό
ΖΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΑΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΖΕΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΖΕΠΕΟΥΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 7ος Παιδικό
ΖΕΡΒΑ ΑΝΘΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17ος Παιδικό
ΖΕΡΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΖΕΡΒΑΣ ΘΗΣΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18ος Παιδικό
ΖΕΣΤΟΣ ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17ος Βρεφικό
ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ος Παιδικό
ΖΗΛΔΕΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 15ος Παιδικό
ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 13ος Βρεφικό
ΖΗΣΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΖΗΣΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 21ος Βρεφικό
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΡΕΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 15ος Βρεφικό
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ος Παιδικό
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΖΗΣΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΖΗΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11ος Παιδικό
ΖΙΑΚΑ ΑΝΘΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ος Παιδικό
ΖΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΖΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ος Παιδικό
ΖΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ος Παιδικό
ΖΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΖΙΑΚΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΖΙΩΓΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γιάννουλης Βρεφικό
ΖΙΩΓΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ος Παιδικό
ΖΙΩΓΑΣ-ΡΟΥΤΣΟΣ ΑΡΡΕΝ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 18ος Βρεφικό
ΖΟΥΛΦΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 15ος Βρεφικό
ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΗΛΙΑΔΗ ΜΕΛΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14ος Βρεφικό
ΘΑΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΘΑΝΑΣΑΚΗ ΘΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18ος Βρεφικό
ΘΑΝΑΣΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 14ος Παιδικό
ΘΑΝΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΘΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΘΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20ος Παιδικό
ΘΕΜΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΣ 21ος Βρεφικό
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ος Παιδικό
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ος Βρεφικό
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ -ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ος Παιδικό
ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΠΕΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14ος Παιδικό
ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣ 16ος Παιδικό
ΘΥΜΟΥΛΙΑ ΝΑΥΣΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5ος Βρεφικό
ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΩΜΑΣ 19ος Βρεφικό
ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  ΜΑΡΙΝΑ ΘΩΜΑΣ ΘΩΜΑΪΔΗΣ 19ος Βρεφικό
ΘΩΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΘΩΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ος Βρεφικό
ΘΩΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 4ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΘΩΜΟΥ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ος Παιδικό
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΘΗΛΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΙΑΚΩΒΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ- ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 13ος Βρεφικό
ΙΛΙΑΖΗ ΑΚΟ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΙΛΙΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΪΟΣ 5ος Παιδικό
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΚΟ 18ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11ος Παιδικό
ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21ος Βρεφικό
ΚΑΒΑΛΛΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 22ος Παιδικό
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ος Παιδικό
ΚΑΪΔΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 9ος Παιδικό
ΚΑΙΜΑΚΑΜΗ ΘΩΜΑΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΙΣΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΚΑΒΙΤΣΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Φαλάνης Βρεφικό
ΚΑΚΑΡΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 11ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΛΑΘΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος Βρεφικό
ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12ος Παιδικό
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 20ος Παιδικό
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 20ος Βρεφικό
ΚΑΛΕΜΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΛΦΡΕΝΤ 21ος Βρεφικό
ΚΑΛΛΙΝΩΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 18ος Παιδικό
ΚΑΛΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 18ος Βρεφικό
ΚΑΛΤΣΗ ΑΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος Βρεφικό
ΚΑΛΥΒΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΘΩΜΑΣ Τερψιθέας Παιδικό
ΚΑΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ος Παιδικό
ΚΑΛΥΒΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10ος Βρεφικό
ΚΑΛΥΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18ος Βρεφικό
ΚΑΛΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21ος Βρεφικό
ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος Παιδικό
ΚΑΜΑΚΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΜΠΙΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9ος Παιδικό
ΚΑΜΠΙΣΙΟΥ ΘΗΛΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19ος Βρεφικό
ΚΑΜΠΟΥΣ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ ΕΡΚΟΥΛΑΝΟ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΚΑΜΠΟΥΣ ΝΕΣΤΩΡ ΕΡΚΟΥΛΑΝΟ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΚΑΝΑΚΗ ΚΩΝΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΝΕΛΛΙΑ ΘΗΛΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 8ος Βρεφικό
ΚΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος Παιδικό
ΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΠΙΩΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΠΑΝΟΡΜΙΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ος Παιδικό
ΚΑΠΛΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ος Βρεφικό
ΚΑΡΑΒΑ ΑΡΕΤΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 6ος Βρεφικό
ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 18ος Παιδικό
ΚΑΡΑΒΑΓΙΟΥ ΑΚΟ 2ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6ος Παιδικό
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΩΜΑΣ 16ος Παιδικό
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3ος Βρεφικό
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ος Βρεφικό
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ος Παιδικό
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 8ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 13ος Βρεφικό
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΪΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 7ος Βρεφικό
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΗΣ 2ος Παιδικό
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΑΚΟ ΗΛΙΑΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΡΑΖΗΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΑΪΛΑΝΙΔΗ ΑΛΕΞΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΝΤΕΜΗΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΑΚΑΝΤΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20ος Βρεφικό
ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 9ος Παιδικό
ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9ος Παιδικό
ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17ος Παιδικό
ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16ος Παιδικό
ΚΑΡΑΜΑΧΑΙΡΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΑΜΟΥΖΑ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ος Παιδικό
ΚΑΡΑΜΟΥΡΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ος Παιδικό
ΚΑΡΑΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 7ος Παιδικό
ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΑΚΟ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 10ος Βρεφικό
ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 10ος Παιδικό
ΚΑΡΑΜΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΑΠΗ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 3ος Παιδικό
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΝΝΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 6ος Παιδικό
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος Παιδικό
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 8ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 3ος Παιδικό
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 8ος Παιδικό
ΚΑΡΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΑΝΤΖΑΒΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 14ος Βρεφικό
ΚΑΡΑΝΤΟΥΜΑΝΗ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΚΑΡΑΟΥΖΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1ος Παιδικό
ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗ ΕΥΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΑΣΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11ος Παιδικό
ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 18ος Βρεφικό
ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4ος Βρεφικό
ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8ος Παιδικό
ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 18ος Παιδικό
ΚΑΡΑΤΖΙΟΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 22ος Βρεφικό
ΚΑΡΑΤΖΙΟΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22ος Παιδικό
ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 22ος Παιδικό
ΚΑΡΒΕΛΟΥ ΧΡΥΣΗΙΔΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ος Παιδικό
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ 20ος Παιδικό
ΚΑΡΔΑΜΗΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 7ος Παιδικό
ΚΑΡΕΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος Παιδικό
ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΚΑΡΙΠΙΔΗ ΑΚΟ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΑΚΟ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 14ος Βρεφικό
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 14ος Παιδικό
ΚΑΡΤΣΑΦΛΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΚΑΣΑΒΑΡΑ ΑΚΟ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΣΙΔΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 10ος Παιδικό
ΚΑΣΣΑ ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 5ος Παιδικό
ΚΑΣΤΑΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΣΤΑΝΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΣΤΑΝΗΣ ΑΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΣΤΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΚΑΣΤΩΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΑΡΑΧΙΑ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10ος Παιδικό
ΚΑΤΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ος Παιδικό
ΚΑΤΙΝΑ ΡΟΔΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΚΑΤΣΑ ΖΗΣΗ ΜΑΡΙΝΑ ΑΛΕΞ 1ος Παιδικό
ΚΑΤΣΑΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΑΒΑΣ ΑΡΡΕΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Τερψιθέας Παιδικό
ΚΑΤΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΑΜΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 3ος Βρεφικό
ΚΑΤΣΑΜΑΚΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22ος Βρεφικό
ΚΑΤΣΑΜΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 3ος Βρεφικό
ΚΑΤΣΑΜΠΕΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΒΑΪΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9ος Παιδικό
ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΚΑΤΣΑΠΑ ΝΕΦΕΛΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΑΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ος Παιδικό
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΩΤΙΟΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11ος Παιδικό
ΚΑΤΣΙΑΝΑ ΝΕΦΕΛΗ ΗΛΙΑΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΑΚΟ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΤΣΙΚΑΛΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΜΕΛΕΤΙΟΣ 6ος Βρεφικό
ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ ΜΥΡΤΩ ΑΝΔΡΕΑΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΪΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 20ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΤΣΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΟΡΕΣΤΗΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΤΣΟΥΛΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 10ος Παιδικό
ΚΑΤΣΟΥΛΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10ος Βρεφικό
ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ος Παιδικό
ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5ος Παιδικό
ΚΑΦΕΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5ος Βρεφικό
ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΑΦΦΕ ΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Φαλάνης Παιδικό
ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 4ος Παιδικό
ΚΕΙΜΑΛΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 7ος Παιδικό
ΚΕΡΑΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 13ος Βρεφικό
ΚΕΡΑΜΕΥΣ ΠΑΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΕΣΕΟΓΛΟΥ ΑΚΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ος Βρεφικό
ΚΕΣΕΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 10ος Παιδικό
ΚΕΦΑΛΑΣ ΑΚΟ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος Βρεφικό
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ος Βρεφικό
ΚΙΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ος Βρεφικό
ΚΙΚΙΛΗΣ ΑΚΟ ΖΑΝΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΙΛΙΡΓΙΩΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΚΙΛΙΡΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΚΙΟΡΠΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 20ος Παιδικό
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΗΣΗΣ 20ος Παιδικό
ΚΛΑΡΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19ος Βρεφικό
ΚΛΕΙΤΣΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ 2ος Βρεφικό
ΚΟΓΓΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 18ος Παιδικό
ΚΟΚΑΛΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος Βρεφικό
ΚΟΚΑΛΑΡΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος Βρεφικό
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΡΡΕΝ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 10ος Βρεφικό
ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ος Παιδικό
ΚΟΚΚΙΝΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος Παιδικό
ΚΟΛΟΒΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 13ος Βρεφικό
ΚΟΛΠΟΥΖΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15ος Παιδικό
ΚΟΜΖΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 8ος Παιδικό
ΚΟΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΚΗΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 3ος Βρεφικό
ΚΟΜΝΗΤΣΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 13ος Βρεφικό
ΚΟΝΙΑΡΗ ΛΥΔΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18ος Βρεφικό
ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 7ος Παιδικό
ΚΟΝΤΑΛΕΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΚΟΝΤΑΞΗ ΗΛΙΟΣΤΑΛΑΚΤΗ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20ος Παιδικό
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11ος Παιδικό
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΚΟ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ος Παιδικό
ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 17ος Παιδικό
ΚΟΝΤΟΜΗΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11ος Παιδικό
ΚΟΝΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 20ος Βρεφικό
ΚΟΡΔΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5ος Παιδικό
ΚΟΡΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΚΟΡΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΟΡΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ος Παιδικό
ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος Παιδικό
ΚΟΤΡΕΤΣΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΟΤΡΩΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΟΤΣΑ ΕΥΘΑΛΕΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 5ος Βρεφικό
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΙΑΣΩΝ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ος Βρεφικό
ΚΟΥΖΙΩΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 14ος Παιδικό
ΚΟΥΪΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τερψιθέας Παιδικό
ΚΟΥΚΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 8ος Παιδικό
ΚΟΥΚΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ος Παιδικό
ΚΟΥΚΟΥ ΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΟΥΚΟΥΒΑ ΑΛΕΞΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΟΥΛΕΜΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΟΥΛΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ος Παιδικό
ΚΟΥΛΙΟΥ ΘΗΛΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ος Βρεφικό
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΟΥΝΗΣ ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 19ος Βρεφικό
ΚΟΥΡΑΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΥΛΟΣ 10ος Παιδικό
ΚΟΥΡΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΟΥΡΕΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 20ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΟΥΡΗ ΦΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΟΣ 4ος Παιδικό
ΚΟΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΝΤΙΣΟΝ 13ος Παιδικό
ΚΟΥΡΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΟΥΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 20ος Παιδικό
ΚΟΥΤΑΛΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΟΥΤΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗ ΑΚΟ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 21ος Βρεφικό
ΚΟΥΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ος Βρεφικό
ΚΟΥΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ος Βρεφικό
ΚΟΥΤΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΟΛΓΑ ΣΕΡΓΚΕΪ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΟΥΤΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 16ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΟΥΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ος Παιδικό
ΚΟΥΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ος Παιδικό
ΚΟΥΤΡΙΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ος Παιδικό
ΚΟΥΤΡΟΜΠΗΣ ΚΙΜΩΝΑΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΩΜΑΣ 1ος Παιδικό
ΚΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΟΥΤΣΙΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10ος Παιδικό
ΚΟΥΤΣΙΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18ος Παιδικό
ΚΟΥΤΣΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12ος Παιδικό
ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10ος Παιδικό
ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΟΥΤΣΟΜΑΡΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 3ος Βρεφικό
ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΚΟΥΤΣΟΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΟ ΗΛΙΑΣ 18ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 9ος Παιδικό
ΚΡΑΜΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ος Παιδικό
ΚΡΕΧΟΒΙΤΣ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΠΕΤΡΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΡΕΧΟΒΙΤΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΡΙΚΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΡΙΤΣΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΥΖΙΡΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΟΥΚΑΣ 13ος Παιδικό
ΚΥΡΑΝΑ ΦΑΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΚΥΡΑΤΖΟΥΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9ος Παιδικό
ΚΥΡΓΙΑ ΑΚΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 20ος Βρεφικό
ΚΥΡΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΥΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΙΧΑΕΛΑ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΥΡΙΛΛΙΔΗ ΘΗΛΥ ΚΥΡΙΛΛΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 11ος Παιδικό
ΚΥΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΥΡΙΤΣΑΚΑ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5ος Παιδικό
ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ος Βρεφικό
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 15ος Βρεφικό
ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΥΡΤΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Φαλάνης Παιδικό
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6ος Παιδικό
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΩΣΤΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟ 5ος Βρεφικό
ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2ος Βρεφικό
ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17ος Παιδικό
ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17ος Παιδικό
ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 3ος Παιδικό
ΚΩΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12ος Παιδικό
ΚΩΣΤΙΜΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΩΣΤΟΥΛΗ ΖΩΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΚΩΤΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 17ος Βρεφικό
ΚΩΤΣΙΟΥ ΟΛΓΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9ος Παιδικό
ΛΑΒΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 6ος Βρεφικό
ΛΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΛΑΓΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ος Βρεφικό
ΛΑΓΟΔΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ος Παιδικό
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 10ος Παιδικό
ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 17ος Παιδικό
ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΛΑΛΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΙΧΑΗΛ 11ος Παιδικό
ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ος Παιδικό
ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΛΑΝΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΛΑΤΣΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 5ος Βρεφικό
ΛΑΧΑΝΑ ΑΡΕΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΛΕΒΑΝΟΥ ΒΑΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2ος Παιδικό
ΛΕΜΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΛΕΤΣΑΣ-ΚΑΡΑΡΡΗΓΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19ος Βρεφικό
ΛΕΤΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ος Παιδικό
ΛΕΤΣΙΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 10ος Παιδικό
ΛΙΑΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15ος Παιδικό
ΛΙΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΛΙΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΙΑΣ 5ος Βρεφικό
ΛΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΙΑΣ 5ος Βρεφικό
ΛΙΑΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΖΩΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ος Παιδικό
ΛΙΑΜΠΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΛΙΑΝΟΣ-ΜΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ος Παιδικό
ΛΙΑΠΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ος Παιδικό
ΛΙΑΠΗ ΦΑΝΗ -ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ος Βρεφικό
ΛΙΑΠΗΣ ΑΡΡΕΝ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 20ος Βρεφικό
ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 20ος Βρεφικό
ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ – ΛΥΔΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 20ος Παιδικό
ΛΙΑΡΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΛΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ος Βρεφικό
ΛΙΓΟΡΙ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗ 13ος Βρεφικό
ΛΙΟΛΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ ΘΩΜΑΣ 14ος Παιδικό
ΛΙΟΤΣΙΟΣ ΒΑΪΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 16ος Παιδικό
ΛΙΟΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΕΦΡΑΙΜ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 16ος Βρεφικό
ΛΙΟΥΛΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΛΙΟΥΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΛΙΟΥΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΛΙΟΥΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2ος Παιδικό
ΛΙΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΛΙΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΛΙΤΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΛΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 8ος Βρεφικό
ΛΟΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΛΟΗ ΜΕΛΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 22ος Παιδικό
ΛΟΪΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6ος Βρεφικό
ΛΟΥΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΛΟΥΓΚΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΛΟΥΚΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΑΛΒΕΡΤΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΛΟΥΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14ος Παιδικό
ΛΟΥΠΑΣ ΑΚΟ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΡΕΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΛΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΛΥΣΣΟΒΑ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ος Βρεφικό
ΛΥΤΡΟΚΑΠΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 15ος Βρεφικό
ΛΩΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10ος Παιδικό
ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ος Βρεφικό
ΜΑΓΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΓΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20ος Βρεφικό
ΜΑΓΛΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ 13ος Βρεφικό
ΜΑΪΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΚΡΗ ΑΧΙΛΛΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΑΚΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ος Παιδικό
ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 10ος Παιδικό
ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΜΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΑΛΑΜΟΥ ΘΩΜΑΪΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 14ος Παιδικό
ΜΑΛΙΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΜΑΜΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18ος Βρεφικό
ΜΑΜΑΤΑ ΥΑΚΙΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΜΑΜΕΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΑΝΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8ος Βρεφικό
ΜΑΝΔΑΛΙΑΣ ΑΡΡΕΝ ΣΤΑΥΡΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Φαλάνης Παιδικό
ΜΑΝΔΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20ος Παιδικό
ΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 6ος Παιδικό
ΜΑΝΘΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΑΝΘΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14ος Βρεφικό
ΜΑΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ -ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γιάννουλης Βρεφικό
ΜΑΝΙΚΑ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γιάννουλης Βρεφικό
ΜΑΝΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΝΟΥΛΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9ος Παιδικό
ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΝΟΥΣΙΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10ος Παιδικό
ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΟΥΜ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΝΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 15ος Παιδικό
ΜΑΞΑΚΟΥΛΗ ΜΕΛΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΡΑΓΓΟΥΛΗ ΒΑΪΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1ος Παιδικό
ΜΑΡΑΜΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11ος Παιδικό
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΑΡΙΑ 1ος Ειδ.Αγ. (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΗΛΙΑΣ 13ος Βρεφικό
ΜΑΡΓΚΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΑΡΝΤΙΑΝ-ΑΝΔΡΕΑΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΑΡΔΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ος Βρεφικό
ΜΑΡΔΑΝΗ ΙΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΡΜΑΓΚΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Φαλάνης Παιδικό
ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ος Βρεφικό
ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 13ος Παιδικό
ΜΑΣΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΑΤΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ος Βρεφικό
ΜΑΤΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΤΣΙΓΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 6ος Βρεφικό
ΜΑΤΣΙΚΟΥΛΗΣ ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ος Βρεφικό
ΜΑΥΡΟΥ ΑΓΑΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΑΧΑΙΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΑΧΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 12ος Βρεφικό
ΜΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 20ος Παιδικό
ΜΕΚΡΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 16ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΕΚΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γιάννουλης Παιδικό
ΜΕΚΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6ος Παιδικό
ΜΕΛΑΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 9ος Παιδικό
ΜΕΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΕΜΤΣΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Τερψιθέας Παιδικό
ΜΕΝΓΚΑ ΚΡΙΣΤΙΝΑ PJETER 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΗΛΙΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΗΝΟΒΓΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΗΤΡΑΚΑ ΛΥΔΙΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΗΤΡΟΥ ΑΡΡΕΝ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ος Βρεφικό
ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ος Παιδικό
ΜΗΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΙΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15ος Βρεφικό
ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΙΑΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΙΧΑΛΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ος Βρεφικό
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ ΑΝΤΩΝΗΣ 2ος Παιδικό
ΜΙΧΟΛΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9ος Παιδικό
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΙΧΟΥ ΘΗΛΥ ΘΩΜΑΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΙΧΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΟΙΡΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΟΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΟΚΑΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15ος Παιδικό
ΜΟΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γιάννουλης Βρεφικό
ΜΟΝΑΝΤΗΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 13ος Βρεφικό
ΜΟΣΙΑΛΟΣ ΑΡΡΕΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΟΣΧΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 15ος Παιδικό
ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15ος Παιδικό
ΜΟΥΝΤΖΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΠΑΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 10ος Παιδικό
ΜΟΥΡΤΖΙΛΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΔΑΝΑΗ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 3ος Παιδικό
ΜΟΥΤΣΑ ΚΡΙΣΤΟ ΝΤΡΙΤΑΝ 14ος Παιδικό
ΜΟΥΤΣΑ ΡΑΦΑΕΛΑ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΑΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΩΜΑΣ 2ος Βρεφικό
ΜΠΑΓΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11ος Παιδικό
ΜΠΑΪΡΑ ΕΛΕΝΗ ΑΕΞΑΝΔΡΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΑΣ Φαλάνης Παιδικό
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10ος Βρεφικό
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥ ΒΑΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ος Παιδικό
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 16ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΑΛΑΦΑ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΑΛΙΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΑΛΛΑΣ ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ος Παιδικό
ΜΠΑΜΝΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΑΜΠΑΓΙΟΥΡΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΑΜΠΕΓΙΑΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 14ος Παιδικό
ΜΠΑΜΠΕΓΙΑΤΖΗΣ ΑΡΡΕΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 14ος Βρεφικό
ΜΠΑΜΠΟΥΚΛΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ος Βρεφικό
ΜΠΑΜΠΟΥΚΛΗ ΦΑΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ος Βρεφικό
ΜΠΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 13ος Βρεφικό
ΜΠΑΝΔΑ ΑΚΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 15ος Βρεφικό
ΜΠΑΝΔΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ος Παιδικό
ΜΠΑΝΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ος Βρεφικό
ΜΠΑΝΤΑΒΟΥ ΘΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΑΝΤΑΒΟΥ ΘΩΜΑΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΑΝΤΑΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 14ος Παιδικό
ΜΠΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ος Παιδικό
ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ος Παιδικό
ΜΠΑΝΤΗΣ ΝΟΥΣΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ος Βρεφικό
ΜΠΑΝΤΟΥΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 10ος Βρεφικό
ΜΠΑΝΤΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ος Παιδικό
ΜΠΑΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16ος Παιδικό
ΜΠΑΝΤΡΑΣ ΖΗΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος Παιδικό
ΜΠΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 6ος Παιδικό
ΜΠΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 6ος Βρεφικό
ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΖΩΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΑΡΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13ος Βρεφικό
ΜΠΑΡΔΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΑΡΔΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 21ος Βρεφικό
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 21ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗ ΥΒΟΝΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ος Βρεφικό
ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 16ος Βρεφικό
ΜΠΑΣΔΕΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ος Παιδικό
ΜΠΑΣΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΚΗΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 8ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΑΤΖΙΟΛΑ ΑΙΓΛΗ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6ος Παιδικό
ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 16ος Βρεφικό
ΜΠΑΤΖΟΛΑ ΑΚΟ 18ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΑΤΖΟΛΑΣ ΑΚΟ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΑΤΣΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ος Παιδικό
ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ος Παιδικό
ΜΠΑΧΑΤΙΡΟΓΛΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΙΩΑΚΕΙΜ 4ος Παιδικό
ΜΠΕΚΑΣ ΑΚΟ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19ος Βρεφικό
ΜΠΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΜΠΕΛΑΗ ΘΗΛΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7ος Βρεφικό
ΜΠΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 10ος Παιδικό
ΜΠΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ος Παιδικό
ΜΠΕΛΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΜΠΕΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΕΡΙΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΕΤΧΑΒΕΣ ΑΚΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ος Βρεφικό
ΜΠΖΙΩΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΙΚΑ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ος Παιδικό
ΜΠΙΜΠΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος Παιδικό
ΜΠΙΜΤΣΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21ος Βρεφικό
ΜΠΙΡΔΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 9ος Παιδικό
ΜΠΙΤΗ ΘΗΛΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΛΕΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΑΝΕΣΤΗΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΛΙΟΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος Παιδικό
ΜΠΟΓΑΤΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7ος Παιδικό
ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ος Βρεφικό
ΜΠΟΖΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11ος Παιδικό
ΜΠΟΛΙΚΑ ΜΕΛΙΝΑ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΟΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 6ος Παιδικό
ΜΠΟΝΤΟΥΡΡΙ ΜΑΤΤΙΑΣ FLORENC 6ος Παιδικό
ΜΠΟΝΩΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 18ος Παιδικό
ΜΠΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 16ος Παιδικό
ΜΠΟΥΖΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΥΒΕΛΗ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΠΟΥΡΑ ΠΑΙΣΙΑ ΒΑΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΜΠΟΥΡΑΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΟΥΡΙΚΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20ος Βρεφικό
ΜΠΟΥΡΙΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20ος Παιδικό
ΜΠΟΥΣΔΡΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ος Παιδικό
ΜΠΟΥΤΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΜΠΟΥΤΣΙΩΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΡΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΜΠΡΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13ος Βρεφικό
ΜΠΡΟΤΣΙΚΑ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΜΠΡΟΥΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ος Παιδικό
ΜΠΡΟΥΤΣΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΥΛΩΝΑ ΑΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ος Βρεφικό
ΜΥΛΩΝΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΜΥΛΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 6ος Παιδικό
ΜΥΛΩΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΜΥΛΩΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γιάννουλης Βρεφικό
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18ος Παιδικό
ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΑΚΑ ΑΝΝΑ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΑΚΑ ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ος Παιδικό
ΝΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 20ος Παιδικό
ΝΑΚΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6ος Παιδικό
ΝΑΚΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΗΛΙΑΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΑΛΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΑΠΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΝΑΛΕΤΑΚΗΣ ΑΡΡΕΝ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 14ος Παιδικό
ΝΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΑΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΑΟΥΜ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 21ος Βρεφικό
ΝΑΟΥΜ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΑΣΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΑΣΙΚΑ ΝΕΦΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΑΣΙΩΚΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΑΣΤΟΥΔΗ ΘΗΛΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ος Βρεφικό
ΝΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΑΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 16ος Παιδικό
ΝΑΤΣΙΟΥΛΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΑΧΑΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4ος Παιδικό
ΝΙΑΒΗ ΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΙΑΒΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΙΑΒΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΙΔΕΛΚΟΥ ΧΑΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ος Παιδικό
ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος Παιδικό
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΜΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21ος Βρεφικό
ΝΙΚΟΛΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος Παιδικό
ΝΙΚΟΛΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος Βρεφικό
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΚΟ ΧΡΗΣΤΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ- ΝΙΚΙΛΑΟΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ 5ος Βρεφικό
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 9ος Παιδικό
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΙΚΟΣΛΑΒΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ος Βρεφικό
ΝΙΚΟΥΔΗ ΕΛΕΝΑ ΦΩΤΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΝΙΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΙΝΙΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΙΧΑΗΛ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΙΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 16ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΟΡΕΛΝΤΙΝ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΑΝΝΗΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΟΥΣΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 21ος Βρεφικό
ΝΟΥΣΙΑ ΑΚΟ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 20ος Βρεφικό
ΝΟΥΤΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΟΥΤΣΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΝΟΥΤΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ος Παιδικό
ΝΤΑΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος Παιδικό
ΝΤΑΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 11ος Παιδικό
ΝΤΑΓΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΤΑΛΑΒΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΝΤΑΛΑΜΠΥΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΤΑΛΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΝΤΑΛΩΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΤΑΜΠΑΛΕΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΤΑΜΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ος Παιδικό
ΝΤΑΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20ος Βρεφικό
ΝΤΑΝΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΤΑΝΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΤΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 18ος Παιδικό
ΝΤΑΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΩΜΑΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6ος Παιδικό
ΝΤΑΦΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 20ος Βρεφικό
ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΗΛΙΑΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΤΕΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΤΕΡΕΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΤΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΝΤΙΟ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 12ος Παιδικό
ΝΤΟΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΝΤΟΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΝΤΟΚΟΥ ΘΗΛΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΝΤΟΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΤΟΝΤΟΥ ΖΩΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ ΕΛΙΣΣΑΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ος Παιδικό
ΝΤΟΥΝΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ος Παιδικό
ΝΤΟΥΦΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΛΑΜΠΡΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΤΡΑΓΚΟΤΙ ΔΑΝΑΗ ΓΙΟΥΛΑΝ 3ος Βρεφικό
ΝΤΡΑΓΚΟΤΙ ΡΕΙΑΝΑ ΓΚΑΝΙ 3ος Βρεφικό
ΝΤΡΕΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 9ος Παιδικό
ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΥΧΤΕΡΙΔΑ ΧΑΊΔΩ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΝΩΤΑ ΗΡΩ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 14ος Παιδικό
ΞΑΝΘΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 3ος Παιδικό
ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΥ ΛΥΔΙΑ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΞΥΛΟΠΑΡΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΞΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΞΥΤΣΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 16ος Παιδικό
ΟΒΤΣΙΝΙΚΟΒ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 4ος Παιδικό
ΟΓΚΡΕΝΑΪ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20ος Παιδικό
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΟΥΡΜΑΝΟΒ ΔΑΝΙΗΛ ΡΟΥΣΛΑΝ 5ος Βρεφικό
ΠΑΓΓΙΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΓΚΑΡΛΙΩΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΖΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΖΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΚΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8ος Παιδικό
ΠΑΛΑΙΟΤΖΗΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14ος Βρεφικό
ΠΑΛΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΛΑΚΑΣ ΕΡΜΗΣ ΝΤΟΡΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18ος Παιδικό
ΠΑΛΑΜΑΡΑ ΝΕΦΕΛΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 17ος Βρεφικό
ΠΑΛΑΜΙΔΑ ΚΩΝ/ΝΑ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΛΑΜΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ος Παιδικό
ΠΑΛΑΣΚΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 6ος Βρεφικό
ΠΑΛΗΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΛΙΟΤΖΗΚΑ ΡΟΔΟΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ος Παιδικό
ΠΑΛΙΟΤΖΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ Φαλάνης Παιδικό
ΠΑΛΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ος Βρεφικό
ΠΑΝΑΓΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος Βρεφικό
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 13ος Βρεφικό
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ος Παιδικό
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ος Παιδικό
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΡΡΕΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ος Βρεφικό
ΠΑΝΑΓΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3ος Βρεφικό
ΠΑΝΑΓΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ος Βρεφικό
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11ος Παιδικό
ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10ος Βρεφικό
ΠΑΟΛΕΤΤΙ ΔΑΝΑΗ – ΜΑΡΙΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΑΠΗ ΑΝΔΡΕΑΣ 1ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ος Ειδ.Αγ. Βρεφικό
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 14ος Παιδικό
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΤΡΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος Παιδικό
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΚΟ 18ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΓΟΥΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10ος Παιδικό
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 18ος Παιδικό
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 20ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΩΜΑΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ 6ος Παιδικό
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ 7ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20ος Παιδικό
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΗΛΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Τερψιθέας Παιδικό
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ος Παιδικό
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗ ΕΜΕΛΕΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΖΩΗ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΛΥΔΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10ος Παιδικό
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 10ος Παιδικό
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΦΡΑΙΜ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 10ος Παιδικό
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 10ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 11ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΟΥΣΤΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΠΑΠΑΚΑΛΟΥΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ- ΠΑΪΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8ος Παιδικό
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6ος Παιδικό
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9ος Παιδικό
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΛΙΤΣΑ ΑΘΗΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 11ος Παιδικό
ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 3ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 3ος Παιδικό
ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΕΣΤΩΡ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 6ος Παιδικό
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΝΟΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ 20ος Παιδικό
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17ος Παιδικό
ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ος Παιδικό
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 12ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΠΑΠΑΡΔΕΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 8ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΡΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΑΚΟ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 2ος Παιδικό
ΠΑΠΑΡΣΕΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΗΣ 1ος Παιδικό
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 6ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 6ος Βρεφικό
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΤΖΕΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ος Παιδικό
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 17ος Παιδικό
ΠΑΠΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΗΛΙΑΣ 16ος Παιδικό
ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 5ος Παιδικό
ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5ος Παιδικό
ΠΑΠΠΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΡΤΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΡΤΑΛΑ ΖΩΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6ος Παιδικό
ΠΑΡΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 21ος Βρεφικό
ΠΑΡΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 21ος Βρεφικό
ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΔΑΦΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ος Παιδικό
ΠΑΣΤΑΚΑ ΛΟΥΚΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 16ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΣΧΑΛΗ ΒΑΪΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12ος Παιδικό
ΠΑΣΧΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10ος Παιδικό
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΪΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΣΧΟΣ ΒΑΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 15ος Βρεφικό
ΠΑΣΧΟΥΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΤΟΥΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ος Βρεφικό
ΠΑΤΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΤΡΩΝΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΤΡΩΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΤΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ος Παιδικό
ΠΑΤΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15ος Παιδικό
ΠΑΤΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 22ος Παιδικό
ΠΑΤΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΠΑΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 22ος Παιδικό
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 18ος Βρεφικό
ΠΑΤΣΙΩΤΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14ος Βρεφικό
ΠΑΤΣΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΑΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΑΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΠΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 11ος Παιδικό
ΠΕΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΕΖΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΠΕΛΕΚΑΝΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21ος Βρεφικό
ΠΕΡΓΚΕΓΚΑΙ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΒΙΚΤΟΡ 8ος Παιδικό
ΠΕΡΔΙΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ος Παιδικό
ΠΕΡΚΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 22ος Παιδικό
ΠΕΡΣΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 12ος Βρεφικό
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΡΡΕΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 10ος Βρεφικό
ΠΕΤΣΕΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΕΤΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14ος Παιδικό
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΙΠΙΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 20ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΙΤΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Φαλάνης Βρεφικό
ΠΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Φαλάνης Παιδικό
ΠΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Φαλάνης Παιδικό
ΠΙΤΣΙΑΒΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ος Παιδικό
ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος Βρεφικό
ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΙΤΣΙΛΚΑ ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 2ος Παιδικό
ΠΛΑΪΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ος Βρεφικό
ΠΛΑΪΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3ος Παιδικό
ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20ος Βρεφικό
ΠΛΑΤΣΑ ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ος Παιδικό
ΠΛΑΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΛΗΣΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 14ος Παιδικό
ΠΛΗΣΙΩΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14ος Βρεφικό
ΠΛΙΑΓΚΑ ΜΕΛΙΤΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΠΛΙΑΚΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑ-ΖΩΗ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΛΙΑΚΑΣ ΑΚΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ος Βρεφικό
ΠΛΙΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 3ος Βρεφικό
ΠΟΛΥΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΠΟΛΥΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΟΛΥΖΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ος Παιδικό
ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 3ος Παιδικό
ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΠΟΤΟΣΟΓΛΟΥ ΑΚΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΟΥΚΑ ΛΟΥΚΑΣ ΡΟΛΑΝΤ 10ος Παιδικό
ΠΟΥΛΙΑΝΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ος Βρεφικό
ΠΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 3ος Παιδικό
ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10ος Παιδικό
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος Βρεφικό
ΠΟΥΡΤΣΙΔΗ ΕΥΘΑΛΙΑ ΗΛΙΑΣ 16ος Βρεφικό
ΠΡΑΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5ος Παιδικό
ΠΡΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ος Παιδικό
ΠΡΑΣΣΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΡΙΦΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΡΙΑΝ 12ος Παιδικό
ΠΡΟΒΙΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΠΡΟΒΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 10ος Παιδικό
ΠΡΟΒΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 15ος Βρεφικό
ΠΡΟΥΝΤΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΠΥΡΓΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13ος Βρεφικό
ΡΑΓΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΡΑΙΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2ος Παιδικό
ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΡΑΠΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΡΑΦΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΡΑΧΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΡΑΧΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ος Βρεφικό
ΡΕΝΤΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΡΕΤΖΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΡΕΤΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΡΗΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΩΡΓΟΣ 8ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΡΗΓΑΚΗ-ΓΑΛΟΓΑΒΡΑ ΑΘΗΝΑΪΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19ος Βρεφικό
ΡΙΖΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος Βρεφικό
ΡΙΖΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΡΙΖΟΥ ΣΑΒΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11ος Παιδικό
ΡΙΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14ος Παιδικό
ΡΙΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11ος Παιδικό
ΡΟΖΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΡΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΡΟΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΡΟΚΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΡΟΚΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΡΟΜΠΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 17ος Παιδικό
ΡΟΥΒΑΛΗ ΑΚΟ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΡΟΥΚΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΡΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ος Παιδικό
ΡΟΥΠΑΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ος Βρεφικό
ΡΟΥΣΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΡΟΥΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14ος Παιδικό
ΣΑΒΒΑ ΒΑΓΙΑ-ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΜΑΡΙΟΣ 9ος Παιδικό
ΣΑΪΤΑ ΧΡΥΣΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 22ος Παιδικό
ΣΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ος Βρεφικό
ΣΑΚΑΒΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 3ος Βρεφικό
ΣΑΚΑΛΙΑ ΖΩΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20ος Παιδικό
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ος Βρεφικό
ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΑΛΓΚΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ 17ος Παιδικό
ΣΑΛΟΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5ος Βρεφικό
ΣΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 13ος Παιδικό
ΣΑΛΤΑ ΘΑΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΑΛΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΑΜΑΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 11ος Παιδικό
ΣΑΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ος Παιδικό
ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 10ος Βρεφικό
ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΑΜΑΡΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΣΑΜΕΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 18ος Παιδικό
ΣΑΜΙΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ος Παιδικό
ΣΑΜΟΥΡΕΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ος Παιδικό
ΣΑΜΨΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ 9ος Παιδικό
ΣΑΝΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΚΟ ΚΩΣΤΑΣ 14ος Βρεφικό
ΣΑΝΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΗΛΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 20ος Βρεφικό
ΣΑΝΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 20ος Βρεφικό
ΣΑΠΟΥΝΑ ΒΕΡΟΝΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10ος Βρεφικό
ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΑΡΓΙΩΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ος Παιδικό
ΣΑΡΓΚΑΝΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ  ΑΡΙΑΔΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ος Παιδικό
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Φαλάνης Παιδικό
ΣΑΡΜΑΝΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 15ος Παιδικό
ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 15ος Παιδικό
ΣΓΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΑΡΡΕΝ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21ος Βρεφικό
ΣΔΟΥΚΟΣ ΑΡΡΕΝ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 3ος Βρεφικό
ΣΔΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΙΟΣ 8ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΕΪΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 15ος Παιδικό
ΣΕΜΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 10ος Βρεφικό
ΣΕΝΙΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 7ος Βρεφικό
ΣΕΡΛΕΤΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Φαλάνης Παιδικό
ΣΕΧΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ος Βρεφικό
ΣΙΑΚΟΥΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΙΑΜΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15ος Βρεφικό
ΣΙΑΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΛΑΖΑΡΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΙΑΦΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΙΔΕΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20ος Παιδικό
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΗΛΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20ος Βρεφικό
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20ος Βρεφικό
ΣΙΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 20ος Παιδικό
ΣΙΜΟΣ ΑΚΟ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 15ος Παιδικό
ΣΙΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΙΜΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΙΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΙΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΙΝΑΝΑΙ ΑΓΓΕΛΟΣ KASTRIOT 16ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΙΟΥΛΑ ΑΝΝΑ ΓΙΩΡΓΟΣ 1ος Παιδικό
ΣΙΟΥΛΑ ΘΗΛΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 13ος Βρεφικό
ΣΙΟΥΡΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ος Βρεφικό
ΣΙΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17ος Παιδικό
ΣΚΑΘΑΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 6ος Παιδικό
ΣΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος Βρεφικό
ΣΚΑΝΙΚΑ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΚΑΡΙΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 20ος Παιδικό
ΣΚΑΡΙΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 20ος Παιδικό
ΣΚΑΡΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3ος Παιδικό
ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ος Βρεφικό
ΣΚΕΝΤΖΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΚΟΔΡΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΚΟΥΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ος Βρεφικό
ΣΚΟΥΦΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΒΑΪΟΣ 4ος Βρεφικό
ΣΚΡΕΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΚΡΙΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΚΡΙΜΠΑ ΜΥΡΤΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΣΜΥΡΛΗΣ- ΚΑΚΟΣ ΑΡΡΕΝ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΜΥΡΛΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6ος Παιδικό
ΣΟΛΩΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΒΑΓΙΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΚΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4ος Βρεφικό
ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΟΥΛΤΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος Παιδικό
ΣΟΥΛΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 3ος Παιδικό
ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΑΚΟ ΑΝΕΣΤΗΣ 18ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΟΥΜΠΕΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΟΥΡΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 5ος Βρεφικό
ΣΟΥΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΟΥΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΟΥΦΛΙΑ ΠΑΓΩΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 7ος Παιδικό
ΣΟΦΟΛΟΓΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15ος Βρεφικό
ΣΠΑΝΟΣ ΑΚΟ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ος Παιδικό
ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 13ος Παιδικό
ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΣΠΑΝΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 8ος Παιδικό
ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΠΑΝΟΥ-ΛΑΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΠΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΣΠΑΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ος Παιδικό
ΣΠΑΧΟΥ ΦΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΘΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΠΡΙΤΖΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13ος Βρεφικό
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΙΜΩΝ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ 6ος Παιδικό
ΣΤΑΘΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 5ος Παιδικό
ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΤΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 17ος Παιδικό
ΣΤΑΜΟΥ ΑΚΟ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2ος Βρεφικό
ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ ΤΕΟΦΙΛ 5ος Παιδικό
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΗΛΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 3ος Βρεφικό
ΣΤΑΥΡΟΥ ΥΠΑΤΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΑΪΟΣ 4ος Βρεφικό
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΖΩΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 22ος Παιδικό
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΚΟ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13ος Βρεφικό
ΣΤΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 17ος Παιδικό
ΣΤΟΥΡΟΥΜΛΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΤΡΑΤΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 12ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΤΡΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΙΑΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΥΓΚΟΥΝΑΣ-ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΑΡΡΕΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ος Βρεφικό
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 14ος Βρεφικό
ΣΥΜΠΙΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΥΡΑΚΟΥΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 3ος Βρεφικό
ΣΥΡΙΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΣΧΟΡΕΤΣΑΝΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΩΤΗΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ 21ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 9ος Παιδικό
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΤΑΚΑ ΜΑΡΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΛΑΜΠΡΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΑΚΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΝΙΚΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΑΛΑΧΟΥΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ος Βρεφικό
ΤΑΛΑΧΟΥΠΗ ΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6ος Βρεφικό
ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5ος Παιδικό
ΤΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ος Βρεφικό
ΤΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21ος Βρεφικό
ΤΑΞΟΥ ΜΕΛΙΝΑ-ΣΟΥΜΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΑΣΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ος Παιδικό
ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΤΑΣΙΟΥΛΗ ΘΩΜΑΗ ΓΙΑΝΝΗΣ 11ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΑΣΟΥΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΤΑΥΡΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΑΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 10ος Βρεφικό
ΤΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Γιάννουλης Βρεφικό
ΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΤΑΥΛΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΑΥΛΑΡΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΑΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΑΧΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 5ος Παιδικό
ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 13ος Βρεφικό
ΤΑΨΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 20ος Παιδικό
ΤΕΚΕΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Τερψιθέας Παιδικό
ΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΕΛΛΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ος Παιδικό
ΤΕΡΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7ος Βρεφικό
ΤΕΡΖΟΥΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΕΤΑΓΙΩΤΗΣ ΑΚΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΤΕΤΣΑ ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΖΑΜΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5ος Βρεφικό
ΤΖΑΝΑΡΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΖΑΝΕΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΖΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ος Παιδικό
ΤΖΑΡΤΖΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΤΖΑΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΩΤΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΤΖΑΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΩΤΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΤΖΕΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3ος Παιδικό
ΤΖΕΛΕΖΙ ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΛΑΟΥΝΤΙΟ 15ος Παιδικό
ΤΖΕΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΖΕΡΟΣ ΑΚΟ ΣΤΑΥΡΟΣ 20ος Βρεφικό
ΤΖΗΚΑ ΑΚΟ 21ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΖΗΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΖΗΚΟΣ ΜΥΡΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ Τερψιθέας Παιδικό
ΤΖΙΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΗΣΗΣ 13ος Βρεφικό
ΤΖΙΑΝΑΡΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14ος Βρεφικό
ΤΖΙΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΖΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΖΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΣΗΣ 7ος Βρεφικό
ΤΖΙΚΑΣ-ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΖΙΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 20ος Παιδικό
ΤΖΙΝΤΟΛΙ ΣΕΡΓΙΟΣ GERALD 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 6ος Παιδικό
ΤΖΙΤΖΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΖΙΩΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΖΟΥΡΜΑΚΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΤΙΓΓΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΑΒΒΑΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΛΟΥΠΑ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΟΖΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ος Παιδικό
ΤΟΠΑΛΙ ΑΝΤΡΕΑ ΜΠΛΕΡΙΜ 5ος Βρεφικό
ΤΟΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΟΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΟΣΙΟΥΔΗ ΜΑΛΑΜΑΤΗ-ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16ος Παιδικό
ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 12ος Παιδικό
ΤΟΥΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17ος Παιδικό
ΤΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 6ος Παιδικό
ΤΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΤΟΥΡΤΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΡΑΓΑΚΗ ΘΗΛΥ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΡΕΜΗ ΣΟΦΙΑ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 17ος Παιδικό
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΤΡΙΦΩΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΡΙΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΡΙΧΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14ος Παιδικό
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 5ος Βρεφικό
ΤΣΑΓΓΑΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12ος Παιδικό
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 14ος Βρεφικό
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11ος Παιδικό
ΤΣΑΚΙΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ος Βρεφικό
ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΧΑΗΛ 10ος Παιδικό
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος Βρεφικό
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7ος Βρεφικό
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος Παιδικό
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 18ος Βρεφικό
ΤΣΑΚΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ος Παιδικό
ΤΣΑΚΩΝΤΣΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΑΛΑΓΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8ος Βρεφικό
ΤΣΑΛΑΜΕΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 20ος Παιδικό
ΤΣΑΛΤΑ ΕΡΑΣΜΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ 5ος Βρεφικό
ΤΣΑΛΤΑ ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΑΝΑΤΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΑΝΑΧΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Γιάννουλης Παιδικό
ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ος Βρεφικό
ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 7ος Παιδικό
ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 14ος Παιδικό
ΤΣΑΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΤΣΑΟΥΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΝΑΟΥΡΑΤ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΑΠΑΡΕΓΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΛΕΞΙΟΣ 20ος Βρεφικό
ΤΣΑΡΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΑΡΕΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11ος Παιδικό
ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΙΑΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΑΤΣΑΡΑΣ ΚΡΙΤΩΝΑΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΑΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 15ος Παιδικό
ΤΣΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΑΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΑΤΣΟΥ ΛΗΔΑ ΘΑΝΟΣ Γιάννουλης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17ος Παιδικό
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17ος Παιδικό
ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΕΡΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΕΡΚΕΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΕΡΟΣ ΦΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 16ος Παιδικό
ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΗΛΕΚΤΡΑ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΜΕΛΙΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΕΤΡΟΣ 2ος Παιδικό
ΤΣΙΑΓΓΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΑΓΚΑΛΗ ΛΥΔΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΑΣ 2ος Παιδικό
ΤΣΙΑΔΗΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΙΑΚΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΑΜΠΑ ΑΘΗΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΤΣΙΑΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΙΑΝΤΟΥ ΔΑΒΙΔΙΑ-ΑΝΘΗ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 16ος Παιδικό
ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΪΟΣ 3ος Παιδικό
ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ος Παιδικό
ΤΣΙΑΠΛΕ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΙΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14ος Παιδικό
ΤΣΙΑΡΑ ΦΑΙΔΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΤΣΙΑΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΙΒΑΚΑΣ ΠΑΪΣΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΙΒΑΚΑΣ ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΙΒΕΛΕΚΙΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 17ος Παιδικό
ΤΣΙΒΕΛΕΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΙΚΑΡΔΩΝΗ ΘΗΛΥ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΚΡΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΤΡΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΛΙΚΑ ΑΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 14ος Βρεφικό
ΤΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 18ος Παιδικό
ΤΣΙΛΙΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΙΛΙΛΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 12ος Παιδικό
ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 13ος Βρεφικό
ΤΣΙΛΦΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 16ος Παιδικό
ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 19ος Βρεφικό
ΤΣΙΝΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΙΝΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΟΚΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΟΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΤΣΙΟΤΡΑΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15ος Παιδικό
ΤΣΙΟΥΤΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11ος Παιδικό
ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΤΣΙΟΥΦΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΙΟΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15ος Παιδικό
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΟ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18ος Βρεφικό
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4ος Βρεφικό
ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΤΡΟΥΛΗ  ΕΡΜΙΟΝΗ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΙΤΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 4ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΤΣΙΒΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 10ος Παιδικό
ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΟ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΤΣΙΦΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΜΕΛΙΤΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2ος Παιδικό
ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΙΩΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2ος Βρεφικό
ΤΣΙΩΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΤΣΟΓΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ος Βρεφικό
ΤΣΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 6ος Παιδικό
ΤΣΟΚΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΟΛΗ ΣΟΦΙΑ ΗΛΙΑΣ 10ος Παιδικό
ΤΣΟΥΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5ος Παιδικό
ΤΣΟΥΛΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΤΣΟΥΛΟΥΚΑ ΚΛΕΙΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ος Παιδικό
ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 15ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΤΣΟΥΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ος Παιδικό
ΤΣΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ος Βρεφικό
ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΦΑΣΙΑΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΦΑΣΟΥΛΑ ΑΒΑΠΤΙΣΤΟ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΦΑΣΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΦΑΤΟΥΡΑ ΣΟΦΙΑ ΗΛΙΑΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΦΕΡΦΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΦΕΡΦΕΛΗΣ ΑΚΟ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΗΣΗΣ 6ος Παιδικό
ΦΙΛΟΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 20ος Βρεφικό
ΦΙΟΛΙΤΑΚΗ ΑΚΟ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΦΛΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5ος Παιδικό
ΦΛΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 9ος Παιδικό
ΦΛΩΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 12ος Βρεφικό
ΦΟΥΡΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΦΟΥΡΤΟΥΝΑ ΜΕΛΙΝΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 15ος Βρεφικό
ΦΟΥΣΙΚΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17ος Παιδικό
ΦΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Φαλάνης (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5ος Παιδικό
ΦΤΕΡΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 22ος Παιδικό
ΦΩΤΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 18ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΦΩΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΕΡ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΑΔΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ ΜΑΡΙΟΣ 15ος Βρεφικό
ΧΑΪΝΤΟΥΤΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 7ος Παιδικό
ΧΑΪΤΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΑΚΩΒΟΣ 6ος Παιδικό
ΧΑΛΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 4ος Παιδικό
ΧΑΛΕΒΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΑΛΗΜΟΥΡΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΑΛΙΛΙ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ERJON 14ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΑΛΙΛΙ ΜΑΡΙΛΙΑ VANGO 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΑΛΙΛΙ ΜΕΛΙΝΑ VANGO 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΑΛΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΑΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΑΜΑΪΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 21ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΑΜΤΖΟΥΔΗ ΝΕΦΕΛΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 10ος Παιδικό
ΧΑΡΔΑΛΟΥΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 13ος Βρεφικό
ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 18ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΑΡΙΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΑΡΙΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ος Ειδ.Αγ. Παιδικό
ΧΑΡΜΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΛΑΜΠΡΟΣ 15ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΑΣΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 7ος Παιδικό
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 7ος Βρεφικό
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΑΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 20ος Παιδικό
ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 7ος Παιδικό
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 11ος Παιδικό
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΞΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 13ος Βρεφικό
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 13ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 20ος Παιδικό
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16ος Παιδικό
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 10ος Παιδικό
ΧΑΤΖΗΛΙΟΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γιάννουλης Παιδικό
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ος Βρεφικό
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ ΜΥΡΤΩ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ος Βρεφικό
ΧΑΤΖΗΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 6ος Παιδικό
ΧΑΤΖΗΡΟΥΦΑΣ ΑΚΟ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 4ος Βρεφικό
ΧΑΤΖΗΡΟΥΦΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 4ος Παιδικό
ΧΑΤΖΗΡΟΥΦΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 7ος Παιδικό
ΧΑΤΖΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 16ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21ος Βρεφικό
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 13ος Παιδικό
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΤΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ν.Πολιτείας Παιδικό
ΧΑΤΖΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 10ος Παιδικό
ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2ος Παιδικό
ΧΛΟΠΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 4ος Παιδικό
ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ος Παιδικό
ΧΟΝΔΡΟΔΗΜΟΣ ΑΚΟ 8ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΟΝΔΡΟΔΗΜΟΥ ΑΚΟ 8ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΣ ΑΚΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ν.Πολιτείας Βρεφικό
ΧΟΝΤΗΣ ΒΑΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΟΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 7ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΟΡΜΟΒΑ ΝΕΦΕΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ος Παιδικό
ΧΟΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ERVIS 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΟΥΡΛΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 13ος Παιδικό
ΧΟΥΣΙΑΔΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΗΛΙΑΣ 14ος Παιδικό
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ 19ος Βρεφικό
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ν.Πολιτείας (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΡΙΠΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 8ος Παιδικό
ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 20ος Παιδικό
ΧΡΟΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΣΜΑΣ 22ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 13ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 6ος Παιδικό
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗ ΔΙΩΝΗ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΑΡΡΕΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 1ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΨΑΘΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ 10ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΨΑΛΤΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ΨΑΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2ος Παιδικό
ΨΑΡΡΑ ΜΥΡΤΩ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 7ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΨΗΜΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18ος Παιδικό
ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 5ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 6ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
Babaliu Mateos Saimir 15ος Παιδικό
BEGO SERGIOS REGONT 3ος Παιδικό
BRATAN ANGELOS-SEBASTIAN ALEXANDRU DANIEL 19ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
BUSHI LUBENA XHEMAL 12ος Παιδικό
CACA AJSEL PELLUMB 3ος Βρεφικό
CHEN MU YAN XIAOEN Γιάννουλης Παιδικό
DERVISHI ENKEL GJERGJI  DERVISHI 13ος Παιδικό
DURBAKU NOEL ERJON 14ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
ELEZI ΜΕΛΙΝΑ ΦΑΤΙΟΝ 10ος Βρεφικό
FUSHA FLAVIO GSERGS 9ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
HYSA ERDI MYSLIM 10ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
HYSAI ANALDI 4ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό
JHTJEFNI FILIPO ERJET 7ος Παιδικό
KARAJ ESTERINA ROMEO 13ος Παιδικό
KONTOBA ΛΟΥΪΖΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ος Βρεφικό
KOTORRI ERISJO VALMIR Φαλάνης Παιδικό
LALA THANAS SAIMIR 13ος Παιδικό
META HEKURAN DIAMAND 11ος Παιδικό
MIZIA ORFEA GENTTJAN 10ος Βρεφικό
MUHAMMAD ARYAN KHAN ZAROOF 10ος Παιδικό
PROGOI GABRIELA GENC 3ος Βρεφικό
QEJVANI MATEO FLAMURTAR 17ος Παιδικό
RRASA ORESTI ELTON 3ος (ΕΣΠΑ) Βρεφικό
SINANAI MELINA PETRIT 16ος (ΕΣΠΑ) Παιδικό

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here