Ολες οι αλλαγές στα εκλογικά τμήματα του Δήμου Λαρισαίων

802

Σημαντικές αλλαγές στην κατανομή των εκλογικών τμημάτων στον Δήμο Λαρισαίων επιφέρει εγκύκλιος του Υπουργείου Εσωτερικών περί καθορισμού των τμημάτων μετά και την κύρωση των εκλογικών καταλόγων, αφού ο ψηφοφόρος θα πρέπει, διαδοχικά, να ψηφίσει σε δύο εκλογικά τμήματα.

Οι τέσσερις φέτος κάλπες, αντί των τριών στις εκλογές του 2014 και, ο διαχωρισμός των εκλογικών τμημάτων σε Α’ και Β’ απαίτησε μεγαλύτερο αριθμό αιθουσών και κατ΄ επέκταση αξιοποίηση και άλλων σχολικών συγκροτημάτων με αποτέλεσμα στον Δήμο Λαρισαίων να προκληθούν αλλαγές στα εκλογικά τμήματα.

Η Περιφέρεια Θεσσαλίας εξέδωσε την απόφαση που αφορά στη «σύσταση εκλογικών τμημάτων και καθορισμό καταστημάτων ψηφοφορίας για τις δημοτικές και περιφερειακές εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 και τις τυχόν επαναληπτικές της 2ας Ιουνίου 2019 καθώς και για τις εκλογές για την ανάδειξη των μελών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου της 26ης Μαΐου 2019 στην Εκλογική Περιφέρεια Νομού Λάρισας».

Στην απόφαση αυτή – που δημοσιεύει σήμερα η «Ε»- όσοι ψηφίζουν στον Δήμο Λαρισαίων μπορούν να εντοπίσουν τις αλλαγές στα τμήματα. Από τις επόμενες ημέρες, αυτές τις αλλαγές μπορούν να τις αναζητήσουν στην ιστοσελίδα του Υπουργείου Εσωτερικών («Μάθε που ψηφίζεις»).

Α’ – Β’ ΤΜΗΜΑΤΑ

Στις εκλογές του 2014 οι τρεις κάλπες αφορούσαν στις ευρωεκλογές, στις περιφερειακές εκλογές αλλά και στις δημοτικές όπου το ψηφοδέλτιο για δήμο και κοινότητες ήταν ενιαίο.

Με το νέο καθεστώς τα εκλογικά τμήματα θα χωρισθούν σε Α’ και Β’ καθώς, θα λειτουργήσουν 4 κάλπες αφού τέσσερα θα είναι και τα ψηφοδέλτια. Στο Α’ εκλογικό τμήμα λοιπόν, οι πολίτες θα ψηφίζουν σε δυο κάλπες, η μία για τις ευρωεκλογές και η δεύτερη για τις περιφερειακές εκλογές. Στη συνέχεια και στο Β’ εκλογικό τμήμα, οι πολίτες θα ψηφίζουν σε άλλες δύο κάλπες, η μία για τις δημοτικές εκλογές και η δεύτερη για τις εκλογές στις κοινότητες.

Να σημειωθεί ότι, από τα συνολικά 227 εκλογικά τμήματα της Λάρισας (226 στον Δήμο Λαρισαίων και ένα ακόμη στις Φυλακές) η συντριπτική πλειοψηφία τους θα λειτουργήσει «διπλά», με τον πολίτη ασκώντας το εκλογικό του δικαίωμα στο ένα τμήμα (Α’) θα πρέπει στη συνέχεια να ψηφίσει και στο δεύτερο τμήμα (Β’).

Από τον Δήμο Λαρισαίων καταβλήθηκε προσπάθεια τα Α΄ και Β’ εκλογικά τμήματα να είναι σε γειτονικές αίθουσες. Έτσι χρειάστηκε να αξιοποιηθούν και άλλα σχολεία με αποτέλεσμα να αλλάξει ο αριθμός των εκλογικών τμημάτων και οι ψηφοφόροι να εντοπίσουν το όνομά τους σε άλλο σχολείο (εκλογικό τμήμα) από αυτό που ψήφισαν στις εκλογές του 2014.

Εξαίρεση αποτέλεσαν εκλογικά τμήματα με λιγότερους από 300 εγγεγραμμένους οπότε δεν χρειάστηκε η δημιουργία διπλών εκλογικών τμημάτων. Τέτοιο εκλογικό τμήμα στον Δήμο Λαρισαίων αποτελεί για παράδειγμα ένα Τμήμα της Κοιλάδας και στον νομό, η Έλαφος, η Ποταμιά, ο Παλαιόπυργος κ.α.

Να διευκρινιστεί ότι για τη διευκόλυνση των πολιτών, την ημέρα των εκλογών, δημοτικοί υπάλληλοι θα βρίσκονται στα σχολεία προκειμένου να ενημερώνουν τους ψηφοφόρους.

Β.Κ.

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

191Α, α) από ΑΒΔΙΜΙΩΤΗ – ΜΑΡΙΑΝΘΗ, έως ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, β) Όλοι οι Ετεροδημότες, γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 1ο ΔΗΜ. ΣΧ.

191Β, α) από ΑΒΔΙΜΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ, έως ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 1ο ΔΗΜ. ΣΧ.

192Α, από ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, έως ΖΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧ.

192Β, από ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, έως ΖΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧ.

193Α, από ΖΔΡΑΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, έως ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧ.

193Β, από ΖΔΡΑΓΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, έως ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧ.

194Α, από ΚΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, έως ΚΥΡΩΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧ.

194Β, από ΚΑΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, έως ΚΥΡΩΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧ.

195Α, από ΚΩΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ, έως ΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧ.

195Β, από ΚΩΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ, έως ΜΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 1ο ΔΗΜ. ΣΧ.

196Α, από ΜΠΑΜΠΑΤΖΕΛΙΟΥ ΑΝΝΑ, έως ΟΥΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧ.

196Β, από ΜΠΑΜΠΑΤΖΕΛΙΟΥ ΑΝΝΑ, έως ΟΥΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧ.

197Α, από ΠΑΓΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, έως ΡΑΠΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧ.

197Β, από ΠΑΓΚΟΥ ΙΟΥΛΙΑ, έως ΡΑΠΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧ.

198Α, από ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΘΑΙΟΣ, έως ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧ.

198Β, από ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΘΑΙΟΣ, έως ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧ.

199Α, από ΤΖΟΥΜΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, έως ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΙΛΒΗ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧ.

199Β, από ΤΖΟΥΜΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, έως ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΙΛΒΗ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧ.

200Α, ΦΑΛΑΝΗΣ, α) από ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ, έως ΓΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

β) Όλοι οι Ετεροδημότες, γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, ΔΗΜ. ΣΧ.

ΦΑΛΑΝΗΣ

200Β, α) από ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ, έως ΓΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, ΔΗΜ. ΣΧ.

201Α, από ΓΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, έως ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ, ΔΗΜ. ΣΧ.

201Β, από ΓΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, έως ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ, ΔΗΜ. ΣΧ.

202Α, από ΚΑΡΑΛΑΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, έως ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΔΗΜ. ΣΧ.

202Β, από ΚΑΡΑΛΑΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, έως ΚΟΥΤΣΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ, ΔΗΜ. ΣΧ.

203Α, από ΚΡΑΙΑ ΕΙΡΗΝΗ, έως ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜ. ΣΧ.

203Β, από ΚΡΑΙΑ ΕΙΡΗΝΗ, έως ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜ. ΣΧ.

204Α, από ΜΟΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, έως ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ, ΔΗΜ. ΣΧ.

204Β, από ΜΟΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, έως ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ, ΔΗΜ. ΣΧ.

205Α, από ΠΑΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΗΜ. ΣΧ.

205Β, από ΠΑΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΔΗΜ. ΣΧ.

206Α, από ΤΑΒΛΑΤΖΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ, έως ΨΥΧΙΚΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, ΔΗΜ. ΣΧ.

206Β, από ΤΑΒΛΑΤΖΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ, έως ΨΥΧΙΚΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, ΔΗΜ. ΣΧ.

ΚΟΙΛΑΔΑ

207Α, α) από ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, έως ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, ΔΗΜ. ΣΧ.

207Β, α) από ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, έως ΜΠΟΥΤΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, ΔΗΜ. ΣΧ.

208Α, από ΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, έως ΨΑΘΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΔΗΜ. ΣΧ.

208Β, από ΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, έως ΨΑΘΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΔΗΜ. ΣΧ.

ΑΜΥΓΔΑΛΕΑ

209Α, από ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, έως ΧΟΥΛΕΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΔΗΜ. ΣΧ.

209Β, από ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, έως ΧΟΥΛΕΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΔΗΜ. ΣΧ.

ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ

210Α, α) από ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, έως ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ β) Όλοι οι Ετεροδημότες, ΔΗΜ. ΣΧ.

210Β, από ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, έως ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΔΗΜ. ΣΧ.

ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΟ

211Α, α) από ΑΓΝΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΧΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

β) 17210, ΔΗΜ. ΣΧ.

211Β, από ΑΓΝΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΧΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΔΗΜ. ΣΧ.

ΛΟΥΤΡΟ

212Α, α) από ΑΓΓΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, έως ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ, β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

212Β, α) από ΑΓΓΕΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, έως ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΑΠΗ, β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

ΜΑΝΔΡΑ

213Α, από ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, έως ΜΠΑΡΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜ. ΣΧ.

213Β, από ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, έως ΜΠΑΡΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΑ, ΔΗΜ. ΣΧ.

214Α, από ΝΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, έως ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ, ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

214Β, από ΝΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, έως ΧΡΗΣΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ, ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

ΡΑΧΟΥΛΑ

215, α) από ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ, έως ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, β) Όλοι οι Ετεροδημότες, ΔΗΜ. ΣΧ.

216Α, από ΚΑΛΥΒΑ ΟΥΡΑΝΙΑ, έως ΨΑΡΡΑ ΘΕΟΦΑΝΗ, ΔΗΜ. ΣΧ.

216Β, από ΚΑΛΥΒΑ ΟΥΡΑΝΙΑ, έως ΨΑΡΡΑ ΘΕΟΦΑΝΗ, ΔΗΜ. ΣΧ.

ΛΑΡΙΣΑ

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ – 1ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ

217Α, α) από ΑΒΑΓΙΑΝΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, έως ΑΡΑΧΩΒΙΤΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ, β) Όλοι οι Ετεροδημότες, γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 10ο ΛΥΚ.

217Β, α) από ΑΒΑΓΙΑΝΝΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, έως ΑΡΑΧΩΒΙΤΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 10ο ΛΥΚ.

218Α, από ΑΡΒΑΝΙΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, έως ΒΛΙΩΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, 10ο ΛΥΚ.

218Β, από ΑΡΒΑΝΙΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, έως ΒΛΙΩΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, 10ο ΛΥΚ.

219Α, από ΒΟΓΓΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, έως ΓΚΑΒΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 10ο ΛΥΚ.

219Β, από ΒΟΓΓΟΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, έως ΓΚΑΒΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 10ο ΛΥΚ.

220Α, από ΓΚΑΓΚΑ ΦΑΙΔΡΑ, έως ΓΚΟΥΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, 10ο ΛΥΚ.

220Β, από ΓΚΑΓΚΑ ΦΑΙΔΡΑ, έως ΓΚΟΥΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ, 10ο ΛΥΚ.

221Α, από ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΔΙΑΜΑΝΤΟΥ ΖΩΗ, 10ο ΛΥΚ.

221Β, από ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΔΙΑΜΑΝΤΟΥ ΖΩΗ, 10ο ΛΥΚ.

222Α, από ΔΙΒΑΝΕ ΒΗΣΣΑΡΟΥΛΑ, έως ΖΕΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 10ο ΛΥΚ.

222Β, από ΔΙΒΑΝΕ ΒΗΣΣΑΡΟΥΛΑ, έως ΖΕΣΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 10ο ΛΥΚ.

223Α, από ΖΗΓΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ, έως ΚΑΚΟΥΣΙΟΥ ΖΩΗ, 10ο ΓΥΜΝ.

223Β, από ΖΗΓΡΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ, έως ΚΑΚΟΥΣΙΟΥ ΖΩΗ, 10ο ΓΥΜΝ.

224Α, από ΚΑΛΑΒΡΙΩΤΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ, έως ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, 10ο ΓΥΜΝ.

224Β, από ΚΑΛΑΒΡΙΩΤΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ, έως ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, 10ο ΓΥΜΝ.

225Α, από ΚΑΡΑΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΚΑΤΣΙΚΟΝΤΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 10ο ΓΥΜΝ.

225Β, από ΚΑΡΑΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΚΑΤΣΙΚΟΝΤΑΜΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 10ο ΓΥΜΝ.

226Α, από ΚΑΤΣΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΚΟΤΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, 10ο ΓΥΜΝ.

226Β, από ΚΑΤΣΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΚΟΤΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, 10ο ΓΥΜΝ.

227Α, από ΚΟΥΒΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ, έως ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ, 10ο ΓΥΜΝ.

227Β, από ΚΟΥΒΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ, έως ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ, 10ο ΓΥΜΝ.

228Α, από ΚΩΣΤΑΔΗΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ, έως ΛΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, 27οΔΗΜ. ΣΧ.

228Β, από ΚΩΣΤΑΔΗΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ, έως ΛΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, 27οΔΗΜ. ΣΧ.

229Α, από ΛΥΜΠΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ, έως ΜΑΧΟΥ ΑΝΝΑ, 27οΔΗΜ. ΣΧ.

229Β, από ΛΥΜΠΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΑ, έως ΜΑΧΟΥ ΑΝΝΑ, 27οΔΗΜ. ΣΧ.

230Α, από ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΟΦΙΑ, έως ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 27οΔΗΜ. ΣΧ.

230Β, από ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΟΦΙΑ, έως ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 27οΔΗΜ. ΣΧ.

231Α, από ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, έως ΜΠΟΥΛΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ, 27οΔΗΜ. ΣΧ.

231Β, από ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, έως ΜΠΟΥΛΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ, 27οΔΗΜ. ΣΧ.

232Α, από ΜΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ, έως ΝΤΑΗ ΛΕΝΙΤΣΑ, 27οΔΗΜ. ΣΧ.

232Β, από ΜΠΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ, έως ΝΤΑΗ ΛΕΝΙΤΣΑ, 27οΔΗΜ. ΣΧ.

233Α, από ΝΤΑΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, έως ΠΑΝΑΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 27οΔΗΜ. ΣΧ.

233Β, από ΝΤΑΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, έως ΠΑΝΑΓΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 27οΔΗΜ. ΣΧ.

234Α, από ΠΑΝΑΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, έως ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, 8ο ΓΥΜΝ.

234Β, από ΠΑΝΑΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, έως ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, 8ο ΓΥΜΝ.

235Α, από ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΠΙΣΤΟΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ, 8ο ΓΥΜΝ.

235Β, από ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΠΙΣΤΟΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ, 8ο ΓΥΜΝ.

236Α, από ΠΙΤΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, έως ΣΑΚΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 8ο ΓΥΜΝ.

236Β, από ΠΙΤΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, έως ΣΑΚΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 8ο ΓΥΜΝ.

237Α, από ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΣΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 8ο ΓΥΜΝ.

237Β, από ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΣΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 8ο ΓΥΜΝ.

238Α, από ΣΚΟΥΛΑΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΤΑΝΤΑΛΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ, 8ο ΓΥΜΝ.

238Β, από ΣΚΟΥΛΑΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΤΑΝΤΑΛΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ, 8ο ΓΥΜΝ.

239Α, από ΤΑΠΕ ΑΝΝΑ, έως ΤΡΑΣΙΑ ΚΡΙΣΤΙ, 8ο ΓΥΜΝ.

239Β, από ΤΑΠΕ ΑΝΝΑ, έως ΤΡΑΣΙΑ ΚΡΙΣΤΙ, 8ο ΓΥΜΝ.

240Α, από ΤΡΙΑΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΤΣΙΠΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ, 31ο ΔΗΜ. ΣΧ.

240Β, από ΤΡΙΑΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΤΣΙΠΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ, 31ο ΔΗΜ. ΣΧ.

241Α, από ΤΣΙΡΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, έως ΧΑΛΕΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 31ο ΔΗΜ. ΣΧ.

241Β, από ΤΣΙΡΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, έως ΧΑΛΕΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 31ο ΔΗΜ. ΣΧ.

242Α, από ΧΑΛΙΑΜΠΑΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, έως ΨΩΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 31ο ΔΗΜ. ΣΧ.

242Β, από ΧΑΛΙΑΜΠΑΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, έως ΨΩΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 31ο ΔΗΜ. ΣΧ.

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ – 9ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ

243Α, α) από ΑΒΔΕΛΙΔΟΥ ΑΓΝΗ, έως ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ, β) Όλοι οι Ετεροδημότες, γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 6ο ΓΥΜΝ.

243Β, α) από ΑΒΔΕΛΙΔΟΥ ΑΓΝΗ, έως ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ

β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 6ο ΓΥΜΝ.

244Α, α) από ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, έως ΓΚΑΡΛΕΜΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

β) 5401, 6ο ΓΥΜΝ.

244Β, από ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, έως ΓΚΑΡΛΕΜΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ, 6ο ΓΥΜΝ.

245Α, α) από ΓΚΑΣΝΤΕΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, έως ΕΛΝΤΕΝ ΙΩΑΝΝΑ

β) 5434, 6ο ΓΥΜΝ.

245Β, από ΓΚΑΣΝΤΕΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, έως ΕΛΝΤΕΝ ΙΩΑΝΝΑ, 6ο ΓΥΜΝ.

246Α, α) από ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, έως ΚΑΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

β) 5442, 6ο ΓΥΜΝ.

246Β, από ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, έως ΚΑΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 6ο ΓΥΜΝ.

247Α, α) από ΚΑΛΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, έως ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

β) 5432, 6ο ΓΥΜΝ.

247Β, από ΚΑΛΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, έως ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, 6ο ΓΥΜΝ.

248Α, από ΚΑΤΣΙΛΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 6ο ΓΥΜΝ.

248Β, από ΚΑΤΣΙΛΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 6ο ΓΥΜΝ.

249Α, από ΚΟΥΦΑΚΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ, έως ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 6ο ΓΥΜΝ.

249Β, από ΚΟΥΦΑΚΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ, έως ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 6ο ΓΥΜΝ.

250Α, α) από ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, έως ΜΠΑΜΠΖΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

β) 5430, 6ο ΛΥΚ.

250Β, από ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, έως ΜΠΑΜΠΖΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 6ο ΛΥΚ.

251Α, α) από ΜΠΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, έως ΝΙΔΕΛΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

β) 5438, 6ο ΛΥΚ.

251Β, από ΜΠΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, έως ΝΙΔΕΛΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 6ο ΛΥΚ.

252Α, α) από ΝΙΖΙΣΚΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, έως ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

β) 5445 , 6ο ΛΥΚ.

252Β, από ΝΙΖΙΣΚΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, έως ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 6ο ΛΥΚ.

253Α, α) από ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

β) Διοίκηση Π.Υ. Λάρισας, 6ο ΛΥΚ.

253Β, από ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 6ο ΛΥΚ.

254Α, από ΠΛΑΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, έως ΣΙΩΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 6ο ΛΥΚ.

254Β, από ΠΛΑΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, έως ΣΙΩΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 6ο ΛΥΚ.

255Α, από ΣΚΑΘΑΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ, έως ΤΖΙΑΧΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, 6ο ΛΥΚ.

255Β, από ΣΚΑΘΑΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ, έως ΤΖΙΑΧΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, 6ο ΛΥΚ.

256Α, από ΤΖΙΒΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, έως ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ, 6ο ΛΥΚ.

256Β, από ΤΖΙΒΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, έως ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ, 6ο ΛΥΚ.

257Α, από ΤΣΟΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, έως ΩΡΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 6ο ΛΥΚ.

257Β, από ΤΣΟΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, έως ΩΡΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 6ο ΛΥΚ.

258Α, ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ, α) από ΑΓΓΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, β) Όλοι οι Ετεροδημότες, γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, ΔΗΜ. ΣΧ.

258Β, ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ, α) από ΑΓΓΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, ΔΗΜ. ΣΧ.

259Α, ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ, από ΚΑΖΑΝΤΣΗ ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ, έως ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΔΗΜ. ΣΧ.

259Β, ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ, από ΚΑΖΑΝΤΣΗ ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ, έως ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, ΔΗΜ. ΣΧ.

260Α, ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ, από ΜΟΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, έως ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΔΗΜ. ΣΧ.

260Β, ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ, από ΜΟΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, έως ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, ΔΗΜ. ΣΧ.

261Α, ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ, από ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ, έως ΨΩΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ, ΔΗΜ. ΣΧ.

261Β, ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ, από ΠΑΤΑΚΙΟΥΤΗ ΜΑΡΙΑ, έως ΨΩΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ, ΔΗΜ. ΣΧ.

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ – 2ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ

262Α, α) από ΑΒΑΚΙΑΝ ΗΛΙΑΣ, έως ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, β) Όλοι οι Ετεροδημότες, γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 20ο ΔΗΜ. ΣΧ.

262Β, α) από ΑΒΑΚΙΑΝ ΗΛΙΑΣ, έως ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 20ο ΔΗΜ. ΣΧ.

263Α, από ΑΣΑΛΟΥΜΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ, έως ΓΕΡΜΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ, 20ο ΔΗΜ. ΣΧ.

263Β, από ΑΣΑΛΟΥΜΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ, έως ΓΕΡΜΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ, 20ο ΔΗΜ. ΣΧ.

264Α, από ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΝΑ, έως ΓΚΟΥΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 20ο ΔΗΜ. ΣΧ.

264Β, από ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΜΑΡΙΝΑ, έως ΓΚΟΥΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 20ο ΔΗΜ. ΣΧ.

265Α, από ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ, έως ΔΗΜΤΣΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, 20ο ΔΗΜ. ΣΧ.

265Β, από ΓΚΟΥΛΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ, έως ΔΗΜΤΣΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, 20ο ΔΗΜ. ΣΧ.

266Α, από ΔΙΑΒΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, έως ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 6ο ΔΗΜ. ΣΧ.

266Β, από ΔΙΑΒΑΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, έως ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 6ο ΔΗΜ. ΣΧ.

267Α, από ΖΩΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, έως ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ, 6ο ΔΗΜ. ΣΧ.

267Β, από ΖΩΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, έως ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ, 6ο ΔΗΜ. ΣΧ.

268Α, από ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΚΕΔΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 6ο ΔΗΜ. ΣΧ.

268Β, από ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΚΕΔΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 6ο ΔΗΜ. ΣΧ.

269Α, από ΚΕΙΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΚΟΥΤΡΟΥΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, 6ο ΔΗΜ. ΣΧ.

269Β, από ΚΕΙΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΚΟΥΤΡΟΥΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, 6ο ΔΗΜ. ΣΧ.

270Α, από ΚΟΥΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, έως ΛΕΛΟΥΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, 6ο ΔΗΜ. ΣΧ.

270Β, από ΚΟΥΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, έως ΛΕΛΟΥΔΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, 6ο ΔΗΜ. ΣΧ.

271Α, από ΛΕΜΟΔΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ, έως ΜΑΡΣΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ, 6ο ΔΗΜ. ΣΧ.

271Β, από ΛΕΜΟΔΕΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ, έως ΜΑΡΣΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ, 6ο ΔΗΜ. ΣΧ.

272Α, από ΜΑΣΛΙΑΚΟΒΑ ΟΛΓΑ, έως ΜΠΑΡΔΙ ΒΙΟΛΕΤΑ, 6ο ΔΗΜ. ΣΧ.

272Β, από ΜΑΣΛΙΑΚΟΒΑ ΟΛΓΑ, έως ΜΠΑΡΔΙ ΒΙΟΛΕΤΑ, 6ο ΔΗΜ. ΣΧ.

273Α, από ΜΠΑΡΙΑΜΠΑ ΑΛΕΞ, έως ΝΗΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, 12ο ΓΥΜΝ.

273Β, από ΜΠΑΡΙΑΜΠΑ ΑΛΕΞ, έως ΝΗΜΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ, 12ο ΓΥΜΝ.

274Α, από ΝΙΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΠΑΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 12ο ΓΥΜΝ.

274Β, από ΝΙΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΠΑΝΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 12ο ΓΥΜΝ.

275Α, από ΠΑΝΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, έως ΠΑΠΠΟΥ ΣΤΕΛΙΑ, 12ο ΓΥΜΝ.

275Β, από ΠΑΝΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, έως ΠΑΠΠΟΥ ΣΤΕΛΙΑ, 12ο ΓΥΜΝ.

276Α, από ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ, έως ΡΙΖΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, 12ο ΓΥΜΝ.

276Β, από ΠΑΡΑΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ, έως ΡΙΖΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ, 12ο ΓΥΜΝ.

277Α, από ΡΙΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, έως ΣΟΛΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 12ο ΓΥΜΝ.

277Β, από ΡΙΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, έως ΣΟΛΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 12ο ΓΥΜΝ.

278Α, από ΣΟΛΩΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, έως ΤΕΡΤΙΓΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, 8ο ΛΥΚ.

278Β, από ΣΟΛΩΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, έως ΤΕΡΤΙΓΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, 8ο ΛΥΚ.

279Α, από ΤΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝΑ, έως ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 8ο ΛΥΚ.

279Β, από ΤΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝΑ, έως ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 8ο ΛΥΚ.

280Α, από ΤΣΙΑΦΟΥΛΗ ΠΑΤΡΑ, έως ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ, 8ο ΛΥΚ.

280Β, από ΤΣΙΑΦΟΥΛΗ ΠΑΤΡΑ, έως ΦΥΛΑΚΤΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ, 8ο ΛΥΚ.

281Α, από ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, έως ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, 8ο ΛΥΚ.

281Β, από ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, έως ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, 8ο ΛΥΚ.,

282Α, 4ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ, α) από ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ, έως ΒΑΧΛΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ, β) Όλοι οι Ετεροδημότες, γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 37ο ΔΗΜ. ΣΧ.

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ – 4ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ

282Β, α) από ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ, έως ΒΑΧΛΙΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 37ο ΔΗΜ. ΣΧ.

283Α, από ΒΕΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΓΚΟΥΡΟΜΠΙΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ, 37ο ΔΗΜ. ΣΧ.

283Β, από ΒΕΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΓΚΟΥΡΟΜΠΙΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ, 37ο ΔΗΜ. ΣΧ.

284Α, από ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗ ΕΛΒΙΡΑ, έως ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 37ο ΔΗΜ. ΣΧ.

284Β, από ΓΚΟΥΣΓΚΟΥΝΗ ΕΛΒΙΡΑ, έως ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 37ο ΔΗΜ. ΣΧ.

285Α, από ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ, έως ΚΑΡΑΓΙΩΤΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ, 37ο ΔΗΜ. ΣΧ.

285Β, από ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ, έως ΚΑΡΑΓΙΩΤΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ, 37ο ΔΗΜ. ΣΧ.

286Α, από ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, έως ΚΟΝΤΟΒΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧ.

286Β, από ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, έως ΚΟΝΤΟΒΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧ.

287Α, από ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ, έως ΛΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧ.

287Β, από ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ, έως ΛΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧ.

288Α, από ΛΥΓΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, έως ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧ.

288Β, από ΛΥΓΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, έως ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧ.

289Α, από ΜΠΑΚΟΛΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ, έως ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧ.

289Β, από ΜΠΑΚΟΛΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ, έως ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧ.

290Α, από ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧ.

290Β, από ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΠΑΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧ.

291Α, από ΠΑΠΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, έως ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΦΕΛΙΤΣΙΤΑ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧ.

291Β, από ΠΑΠΑΜΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, έως ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΦΕΛΙΤΣΙΤΑ, 4ο ΔΗΜ. ΣΧ.

292Α, από ΣΑΚΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ, έως ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧ.

292Β, από ΣΑΚΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ, έως ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧ.

293Α, από ΤΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, έως ΤΣΙΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧ.

293Β, από ΤΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, έως ΤΣΙΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧ.

294Α, από ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, έως ΩΡΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧ.

294Β, από ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, έως ΩΡΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, 2ο ΔΗΜ. ΣΧ.

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ – 5ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ

295Α, α) από ΑΒΡΑΑΜ ΑΛΕΓΡΑ, έως ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

β) Όλοι οι Ετεροδημότες

γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 4ο ΓΥΜΝ.

295Β, α) από ΑΒΡΑΑΜ ΑΛΕΓΡΑ, έως ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ

β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 4ο ΓΥΜΝ.

296Α, α) από ΓΙΑΒΑΣΙΑΝ ΑΝΝΑ, έως ΔΡΟΥΓΚΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ

β) 3003, 4ο ΓΥΜΝ.

296Β, από ΓΙΑΒΑΣΙΑΝ ΑΝΝΑ, έως ΔΡΟΥΓΚΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ, 4ο ΓΥΜΝ.

297Α, α) από ΕΛΑΦΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, έως ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

β) 3027, 4ο ΓΥΜΝ.

297Β, από ΕΛΑΦΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, έως ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, 4ο ΓΥΜΝ.

298Α, α) από ΚΑΡΑΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, έως ΚΟΥΤΟΥΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

β) 3001, 4ο ΓΥΜΝ.

298Β, από ΚΑΡΑΚΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, έως ΚΟΥΤΟΥΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 4ο ΓΥΜΝ.

299Α, από ΚΟΥΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, έως ΜΑΧΟΥΧΑ ΕΛΕΝΗ, 4ο ΓΥΜΝ.

299Β, από ΚΟΥΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, έως ΜΑΧΟΥΧΑ ΕΛΕΝΗ, 4ο ΓΥΜΝ.

300Α, α) από ΜΕΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ, έως ΝΙΔΕΛΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

β) 3016, 4ο ΛΥΚ.

300Β, από ΜΕΓΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ, έως ΝΙΔΕΛΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, 4ο ΛΥΚ.

301Α, α) από ΝΙΖΙΣΚΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, έως ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΗ

β) 3019, 4ο ΛΥΚ.

301Β, από ΝΙΖΙΣΚΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, έως ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΗ, 4ο ΛΥΚ.

302Α, α) από ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΣΙΑΜΠΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ο ΛΥΚ.

302Β, από ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΣΙΑΜΠΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ, 4ο ΛΥΚ.

303Α, α) από ΣΙΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, έως ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 4ο ΛΥΚ.

303Β, από ΣΙΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, έως ΤΣΑΤΣΑΡΗ ΕΛΕΝΗ, 4ο ΛΥΚ.

304Α, α)από ΤΣΒΕΤΚΟΒΙΤΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, έως ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ο ΛΥΚ.

304Β, από ΤΣΒΕΤΚΟΒΙΤΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, έως ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, 4ο ΛΥΚ.

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ – 7ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ

305Α, α) από ΑΒΔΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΒΕΖΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, β) Όλοι οι Ετεροδημότες, γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 1ο ΛΥΚ.

305Β, α) από ΑΒΔΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΒΕΖΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 1ο ΛΥΚ.

306Α, από ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, έως ΓΚΑΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, 1ο ΛΥΚ.

306Β, από ΒΕΙΝΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, έως ΓΚΑΦΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, 1ο ΛΥΚ.

307Α, από ΓΚΕΚΑ ΑΝΘΗ, έως ΔΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 1ο ΛΥΚ.

307Β, από ΓΚΕΚΑ ΑΝΘΗ, έως ΔΡΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 1ο ΛΥΚ.

308Α, από ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΚΑΖΑΖΙΔΟΥ ΛΙΛΙΑΝΑ, 1ο ΛΥΚ.

308Β, από ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΚΑΖΑΖΙΔΟΥ ΛΙΛΙΑΝΑ, 1ο ΛΥΚ.

309Α, από ΚΑΖΑΚΛΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, έως ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ, 1ο ΛΥΚ.

309Β, από ΚΑΖΑΚΛΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, έως ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ ΠΟΛΥΤΙΜΗ, 1ο ΛΥΚ.

310Α, από ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, έως ΚΟΥΤΖΕΚΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, 1ο ΛΥΚ.

310Β, από ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, έως ΚΟΥΤΖΕΚΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, 1ο ΛΥΚ.

311Α, από ΚΟΥΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ, έως ΛΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, 1ο ΓΥΜΝ.

311Β, από ΚΟΥΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ, έως ΛΟΥΤΣΗ ΕΛΕΝΗ, 1ο ΓΥΜΝ.

312Α, από ΛΥΓΟΥΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, έως ΜΟΥΛΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, 1ο ΓΥΜΝ.

312Β, από ΛΥΓΟΥΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, έως ΜΟΥΛΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ, 1ο ΓΥΜΝ.

313Α, από ΜΟΥΡΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, έως ΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 1ο ΓΥΜΝ.

313Β, από ΜΟΥΡΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, έως ΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 1ο ΓΥΜΝ.

314Α, από ΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, έως ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 1ο ΓΥΜΝ.

314Β, από ΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, έως ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 1ο ΓΥΜΝ.

315Α, από ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ, έως ΠΛΟΥΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, 1ο ΓΥΜΝ.

315Β, από ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ, έως ΠΛΟΥΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, 1ο ΓΥΜΝ.

316Α, από ΠΟΛΙΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, έως ΣΚΕΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧ.

316Β, από ΠΟΛΙΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, έως ΣΚΕΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧ.

317Α, από ΣΚΟΡΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ, έως ΤΖΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧ.

317Β, από ΣΚΟΡΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ, έως ΤΖΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧ.

318Α, από ΤΖΙΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ, έως ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧ.

318Β, από ΤΖΙΑΛΑ ΙΩΑΝΝΑ, έως ΤΣΟΥΛΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧ.

319Α, από ΤΣΟΥΜΑ ΕΙΡΗΝΗ, έως ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧ.

319Β, από ΤΣΟΥΜΑ ΕΙΡΗΝΗ, έως ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ, 3ο ΔΗΜ. ΣΧ.

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ – 3ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ

320Α, α) από ΑΒΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, έως ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ, β) Όλοι οι Ετεροδημότες, γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

320Β, α) από ΑΒΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, έως ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

321Α, από ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΒΕΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

321Β, από ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΒΕΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

322Α, από ΒΕΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

322Β, από ΒΕΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΓΙΑΝΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

323Α, από ΓΙΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ, έως ΓΚΟΥΔΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

323Β, από ΓΙΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ, έως ΓΚΟΥΔΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

324Α, από ΓΚΟΥΖΓΚΟΥΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, έως ΔΕΣΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

324Β, από ΓΚΟΥΖΓΚΟΥΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, έως ΔΕΣΠΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

325Α, από ΔΗΜΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ, έως ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

325Β, από ΔΗΜΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ, έως ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

326Α, από ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΖΩΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

326Β, από ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΖΩΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

327Α, από ΗΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΚΑΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

327Β, από ΗΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΚΑΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

328Α, από ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ, έως ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

328Β, από ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ, έως ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

329Α, από ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, έως ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΘΩΜΑΗ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

329Β, από ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, έως ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΘΩΜΑΗ, 15ο ΔΗΜ. ΣΧ. 43o ΔΗΜ. ΣΧ.

330Α, από ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, έως ΚΟΝΤΟΥ ΔΟΜΙΝΑ, 9ο ΛΥΚ.

330Β, από ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, έως ΚΟΝΤΟΥ ΔΟΜΙΝΑ, 9ο ΛΥΚ.

331Α, από ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ, 9ο ΛΥΚ.

331Β, από ΚΟΠΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ, 9ο ΛΥΚ.

332Α, από ΚΥΡΚΟ ΒΑΓΓΕΛ, έως ΛΩΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, 9ο ΛΥΚ.

332Β, από ΚΥΡΚΟ ΒΑΓΓΕΛ, έως ΛΩΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, 9ο ΛΥΚ.

333Α, από ΜΑΒΙΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ, έως ΜΑΧΟΥΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 9ο ΛΥΚ.

333Β, από ΜΑΒΙΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ, έως ΜΑΧΟΥΧΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 9ο ΛΥΚ.

334Α, από ΜΕΙΜΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΜΠΑΛΝΤΟΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 9ο ΛΥΚ.

334Β, από ΜΕΙΜΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΜΠΑΛΝΤΟΝΙΚΟΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 9ο ΛΥΚ.

335Α, από ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ, έως ΜΠΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 9ο ΛΥΚ.

335Β, από ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ, έως ΜΠΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 9ο ΛΥΚ.

336Α, α) από ΜΠΟΝΤΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ, έως ΝΤΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΖΗΣΗΣ

β) 17280 (από Α έως Λ), 12ο ΔΗΜ. ΣΧ.

336Β, από ΜΠΟΝΤΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ, έως ΝΤΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΖΗΣΗΣ, 12ο ΔΗΜ. ΣΧ.

337Α, α) από ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, έως ΠΑΝΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

β) 17280 (από Μ έως Χ), 12ο ΔΗΜ. ΣΧ.

337Β, από ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, έως ΠΑΝΑΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 12ο ΔΗΜ. ΣΧ.

338Α, α) από ΠΑΝΑΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, έως ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ

β) 17230 (από Α έως Λ), 12ο ΔΗΜ. ΣΧ.

338Β, από ΠΑΝΑΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, έως ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ, 12ο ΔΗΜ. ΣΧ.

339Α, α) από ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, έως ΠΡΑΤΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

β) 17230 (από Μ έως Ψ), 12ο ΔΗΜ. ΣΧ.

339Β, από ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ, έως ΠΡΑΤΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, 12ο ΔΗΜ. ΣΧ.

340Α, από ΠΡΕΒΕΝΤΗ ΖΩΗ, έως ΣΕΛΗΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 11ο ΔΗΜ. ΣΧ.

340Β, από ΠΡΕΒΕΝΤΗ ΖΩΗ, έως ΣΕΛΗΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 11ο ΔΗΜ. ΣΧ.

341Α, από ΣΕΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ, έως ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 11ο ΔΗΜ. ΣΧ.

341Β, από ΣΕΝΤΖΑ ΕΛΕΝΗ, έως ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 11ο ΔΗΜ. ΣΧ.

342Α, από ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ, έως ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ, 11ο ΔΗΜ. ΣΧ.

342Β, από ΣΚΟΤΕΙΝΙΩΤΗ ΠΕΛΑΓΙΑ, έως ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ, 11ο ΔΗΜ. ΣΧ.

343Α, από ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ, έως ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 11ο ΔΗΜ. ΣΧ.

343Β, από ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ, έως ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 11ο ΔΗΜ. ΣΧ.

344Α, από ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, έως ΤΣΙΦΛΙΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 11ο ΔΗΜ. ΣΧ.

344Β, από ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, έως ΤΣΙΦΛΙΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 11ο ΔΗΜ. ΣΧ.

345Α, από ΤΣΙΧΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, έως ΧΑΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ, 11ο ΔΗΜ. ΣΧ.

345Β, από ΤΣΙΧΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, έως ΧΑΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ, 11ο ΔΗΜ. ΣΧ.

346Α, 3ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ & ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΜΦΙΘΕΑΣ, α) από ΧΑΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΨΩΜΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ,

β) από ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ, έως ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

(ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΜΦΙΘΕΑΣ), γ) Όλοι οι Ετεροδημότες, 11ο ΔΗΜ. ΣΧ.

346Β, 3ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ & ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΜΦΙΘΕΑΣ, α) από ΧΑΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, έως ΨΩΜΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

β) από ΚΟΤΣΙΦΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ, έως ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

(ΟΙΚΙΣΜΟΥ ΑΜΦΙΘΕΑΣ), 11ο ΔΗΜ. ΣΧ.

347, 3ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ

ΚΟΥΛΟΥΡΙ, α) από ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΧΟΝΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, β) Όλοι οι Ετεροδημότες, ΔΗΜ. ΣΧ.

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ – 6ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ

348Α, α) από ΑΒΕΛΛΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ, έως ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΑΙΤΕΝ

β) Όλοι οι Ετεροδημότες

γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 2ο ΛΥΚ.

348Β, α) από ΑΒΕΛΛΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ, έως ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΑΙΤΕΝ

β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 2ο ΛΥΚ.

349Α, από ΒΑΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, έως ΓΕΡΟΦΩΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 2ο ΛΥΚ.

349Β, από ΒΑΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, έως ΓΕΡΟΦΩΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 2ο ΛΥΚ.

350Α, από ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, έως ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, 2ο ΛΥΚ.

350Β, από ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, έως ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, 2ο ΛΥΚ.

351Α, από ΓΚΟΥΖΓΚΟΥΝΗ ΑΓΛΑΙΑ, έως ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ, 2ο ΛΥΚ.

351Β, από ΓΚΟΥΖΓΚΟΥΝΗ ΑΓΛΑΙΑ, έως ΔΗΜΤΣΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ, 2ο ΛΥΚ.

352Α, από ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΘΗΝΑ, έως ΖΛΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 2ο ΛΥΚ.

352Β, από ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΘΗΝΑ, έως ΖΛΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 2ο ΛΥΚ.

353Α, από ΖΜΠΗΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, έως ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 2ο ΛΥΚ.

353Β, από ΖΜΠΗΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, έως ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 2ο ΛΥΚ.

354Α, από ΚΑΡΑΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ, έως ΚΑΨΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ, 2ο ΛΥΚ.

354Β, από ΚΑΡΑΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ, έως ΚΑΨΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ, 2ο ΛΥΚ.

355Α, από ΚΕΔΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, έως ΚΟΥΤΖΑΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 2ο ΛΥΚ.

355Β, από ΚΕΔΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, έως ΚΟΥΤΖΑΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 2ο ΛΥΚ.

356Α, α) από ΚΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, έως ΛΑΧΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 2ο ΓΥΜΝ.

356Β, από ΚΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, έως ΛΑΧΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 2ο ΓΥΜΝ.

357Α, α) από ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, έως ΜΑΡΓΚΕΓΚΑΙ ΒΑΛΜΠΟΝΑ, 2ο ΓΥΜΝ.

357Β, από ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, έως ΜΑΡΓΚΕΓΚΑΙ ΒΑΛΜΠΟΝΑ, 2ο ΓΥΜΝ.

358Α, α) από ΜΑΡΔΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ, έως ΜΠΑΛΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 2ο ΓΥΜΝ.

358Β, από ΜΑΡΔΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ, έως ΜΠΑΛΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 2ο ΓΥΜΝ.

359Α, από ΜΠΑΜΝΑΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ, έως ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ, 2ο ΓΥΜΝ.

359Β, από ΜΠΑΜΝΑΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ, έως ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ, 2ο ΓΥΜΝ.

360Α, από ΝΑΖΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, έως ΟΥΡΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, 2ο ΓΥΜΝ.

360Β, από ΝΑΖΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, έως ΟΥΡΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ, 2ο ΓΥΜΝ.

361Α, από ΠΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ, 2ο ΓΥΜΝ.

361Β, από ΠΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΟΦΙΑ, 2ο ΓΥΜΝ.

362Α, από ΠΑΠΑΞΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ, έως ΠΡΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 2ο ΓΥΜΝ.

362Β, από ΠΑΠΑΞΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ, έως ΠΡΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 2ο ΓΥΜΝ.

363Α, από ΠΡΑΣΣΑ ΜΑΡΙΑ, έως ΣΙΑΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, 2ο ΓΥΜΝ.

363Β, από ΠΡΑΣΣΑ ΜΑΡΙΑ, έως ΣΙΑΧΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, 2ο ΓΥΜΝ.

364Α, από ΣΙΔΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, έως ΤΑΣΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ, 2ο ΓΥΜΝ.

364Β, από ΣΙΔΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ, έως ΤΑΣΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ, 2ο ΓΥΜΝ.

365Α, από ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, έως ΤΣΙΑΚΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, 10ο ΔΗΜ. ΣΧ.

365Β, από ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, έως ΤΣΙΑΚΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, 10ο ΔΗΜ. ΣΧ.

366Α, από ΤΣΙΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, έως ΦΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 10ο ΔΗΜ. ΣΧ.

366Β, από ΤΣΙΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, έως ΦΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 10ο ΔΗΜ. ΣΧ.

367Α, από ΦΩΤΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, έως ΨΩΦΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 10ο ΔΗΜ. ΣΧ.

367Β, από ΦΩΤΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, έως ΨΩΦΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 10ο ΔΗΜ. ΣΧ.

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ – 8ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ

368Α, α) από ΑΒΔΑΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, έως ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΥ ΕΥΑ, β) Όλοι οι Ετεροδημότες, γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

368Β, α) από ΑΒΔΑΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ, έως ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΥ ΕΥΑ, β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

369Α, από ΒΑΜΠΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ, έως ΓΙΑΧΓΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

369Β, από ΒΑΜΠΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ, έως ΓΙΑΧΓΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

370Α, από ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΗ ΖΩΗ, έως ΔΕΣΥΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

370Β, από ΓΙΟΒΑΝΟΥΔΗ ΖΩΗ, έως ΔΕΣΥΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

371Α, από ΔΗΜΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ, έως ΖΥΓΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

371Β, από ΔΗΜΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ, έως ΖΥΓΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

372Α, από ΖΥΓΟΥΡΑ ΒΑΙΑ, έως ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

372Β, από ΖΥΓΟΥΡΑ ΒΑΙΑ, έως ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

373Α, από ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, έως ΚΟΝΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

373Β, από ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ, έως ΚΟΝΤΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

374Α, από ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΑΓΛΑΙΑ, έως ΛΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

374Β, από ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΑΓΛΑΙΑ, έως ΛΑΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

375Α, από ΛΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, έως ΜΑΣΤΡΟΝΙΚΟΛΟΥ ΑΓΛΑΙΑ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

375Β, από ΛΑΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, έως ΜΑΣΤΡΟΝΙΚΟΛΟΥ ΑΓΛΑΙΑ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

376Α, από ΜΑΤΖΑΜΟΡΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, έως ΜΠΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

376Β, από ΜΑΤΖΑΜΟΡΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, έως ΜΠΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

377Α, από ΜΠΙΡΙΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, έως ΝΤΟΚΟΥ ΚΕΡΑΣΙΝΑ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

377Β, από ΜΠΙΡΙΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, έως ΝΤΟΚΟΥ ΚΕΡΑΣΙΝΑ, 16ο ΔΗΜ. ΣΧ.

378Α, από ΝΤΟΛΑ ΑΡΕΤΗ, έως ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 18ο ΔΗΜ. ΣΧ.

378Β, από ΝΤΟΛΑ ΑΡΕΤΗ, έως ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 18ο ΔΗΜ. ΣΧ.

379Α, από ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΠΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 18ο ΔΗΜ. ΣΧ.

379Β, από ΠΑΠΑΛΕΞΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΠΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 18ο ΔΗΜ. ΣΧ.

380Α, από ΠΟΥΡΕΓΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ, έως ΣΚΥΦΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 18ο ΔΗΜ. ΣΧ.

380Β, από ΠΟΥΡΕΓΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ, έως ΣΚΥΦΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 18ο ΔΗΜ. ΣΧ.

381Α, από ΣΜΑΡΛΑΜΑΚΗ ΒΑΙΤΣΑ, έως ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ, 18ο ΔΗΜ. ΣΧ.

381Β, από ΣΜΑΡΛΑΜΑΚΗ ΒΑΙΤΣΑ, έως ΤΟΚΜΑΚΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ, 18ο ΔΗΜ. ΣΧ.

382Α, από ΤΟΛΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗ, έως ΤΣΟΛΚΑΣ ΘΩΜΑΣ, 18ο ΔΗΜ. ΣΧ.

382Β, από ΤΟΛΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗ, έως ΤΣΟΛΚΑΣ ΘΩΜΑΣ, 18ο ΔΗΜ. ΣΧ.

383Α, από ΤΣΟΜΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, έως ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, 18ο ΔΗΜ. ΣΧ.

383Β, από ΤΣΟΜΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, έως ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ, 18ο ΔΗΜ. ΣΧ.

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ – 10ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ

384Α, α) από ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, έως ΑΥΔΥΜΙΩΤΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ, β) Όλοι οι Ετεροδημότες, γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 13ο ΓΥΜΝ.

384Β, α) από ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, έως ΑΥΔΥΜΙΩΤΗ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 13ο ΓΥΜΝ.

385Α, από ΑΦΕΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, έως ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ, 13ο ΓΥΜΝ.

385Β, από ΑΦΕΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, έως ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ, 13ο ΓΥΜΝ.

386Α, από ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, έως ΓΚΡΟΥΤΖΙΟΒΑΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ, 13ο ΓΥΜΝ.

386Β, από ΓΙΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, έως ΓΚΡΟΥΤΖΙΟΒΑΛΙΤΗ ΜΑΡΙΑ, 13ο ΓΥΜΝ.

387Α, από ΓΛΕΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, έως ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ ΖΩΗ, 13ο ΓΥΜΝ.

387Β, από ΓΛΕΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, έως ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΛΗ ΖΩΗ, 13ο ΓΥΜΝ.

388Α, από ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ, έως ΚΑΚΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 13ο ΓΥΜΝ.

388Β, από ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ, έως ΚΑΚΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, 13ο ΓΥΜΝ.

389Α, από ΚΑΛΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, έως ΚΑΡΚΕΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ, 22ο ΔΗΜ. ΣΧ.

389Β, από ΚΑΛΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, έως ΚΑΡΚΕΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ, 22ο ΔΗΜ. ΣΧ.

390Α, από ΚΑΡΛΙΓΚΙΩΤΗ ΒΑΙΑ, έως ΚΟΝΤΣΙΔΟΥ ΣΙΔΕΡΩ, 22ο ΔΗΜ. ΣΧ.

390Β, από ΚΑΡΛΙΓΚΙΩΤΗ ΒΑΙΑ, έως ΚΟΝΤΣΙΔΟΥ ΣΙΔΕΡΩ, 22ο ΔΗΜ. ΣΧ.

391Α, από ΚΟΡΑΚΑ ΑΡΕΤΗ, έως ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, 22ο ΔΗΜ. ΣΧ.

391Β, από ΚΟΡΑΚΑ ΑΡΕΤΗ, έως ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, 22ο ΔΗΜ. ΣΧ.

392Α, από ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ, έως ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 22ο ΔΗΜ. ΣΧ.

392Β, από ΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ, έως ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, 22ο ΔΗΜ. ΣΧ.

393Α, από ΜΑΛΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ, έως ΜΙΧΑΛΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ, 22ο ΔΗΜ. ΣΧ.

393Β, από ΜΑΛΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ, έως ΜΙΧΑΛΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ, 22ο ΔΗΜ. ΣΧ.

394Α, από ΜΙΧΙΔΗ ΑΝΝΑ, έως ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 22ο ΔΗΜ. ΣΧ.

394Β, από ΜΙΧΙΔΗ ΑΝΝΑ, έως ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, 22ο ΔΗΜ. ΣΧ.

395Α, από ΜΠΟΥΝΤΙΝΟΥΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, έως ΞΥΤΣΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

395Β, από ΜΠΟΥΝΤΙΝΟΥΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, έως ΞΥΤΣΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

396Α, από ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, έως ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

396Β, από ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, έως ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

397Α, από ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΠΛΟΥΣΙΑΔΗ ΑΝΝΑ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

397Β, από ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΠΛΟΥΣΙΑΔΗ ΑΝΝΑ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

398Α, από ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, έως ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

398Β, από ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, έως ΣΕΦΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

399Α, από ΣΗΛΥΒΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, έως ΤΑΝΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

399Β, από ΣΗΛΥΒΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ, έως ΤΑΝΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

400Α, από ΤΑΞΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, έως ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

400Β, από ΤΑΞΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, έως ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

401Α, από ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΦΛΩΣΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

401Β, από ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΦΛΩΣΣΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

402Α, από ΦΟΛΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, έως ΨΩΜΟΥΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

402Β, από ΦΟΛΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, έως ΨΩΜΟΥΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, 13ο ΔΗΜ. ΣΧ.

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ – 11ο ΕΚΛΟΓΙΚΟ

403Α, α) από ΑΒΑΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΙΑ, έως ΒΑΛΟΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ, β) Όλοι οι Ετεροδημότες, γ) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

403Β, α) από ΑΒΑΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΙΑ, έως ΒΑΛΟΔΗΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

β) Όλοι οι Κοινοτικοί Εκλογείς, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

404Α, από ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ, έως ΓΚΑΒΟΥΤΣΙΚΟΥ ΧΡΥΣΑ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

404Β, από ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ, έως ΓΚΑΒΟΥΤΣΙΚΟΥ ΧΡΥΣΑ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

405Α, από ΓΚΑΓΚΑΡΑ ΣΟΦΙΑ, έως ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΛΗΝΗ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

405Β, από ΓΚΑΓΚΑΡΑ ΣΟΦΙΑ, έως ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΛΗΝΗ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

406Α, από ΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, έως ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΘΑ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

406Β, από ΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, έως ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΘΑ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

407Α, από ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, έως ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

407Β, 1 από ΚΑΒΒΑΔΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, έως ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

408Α, από ΚΑΣΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ, έως ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΙΩΑΝΝΑ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

408Β, από ΚΑΣΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ, έως ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΙΩΑΝΝΑ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

409Α, από ΚΟΥΤΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, έως ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

409Β, από ΚΟΥΤΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, έως ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

410Α, από ΜΑΓΓΙΩΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, έως ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

410Β, από ΜΑΓΓΙΩΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, έως ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

411Α, από ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΕΛΕΝΗ, έως ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

411Β, από ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΕΛΕΝΗ, έως ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

412Α, από ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

412Β, από ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, έως ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

413Α, από ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, έως ΠΟΥΛΤΣΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

413Β, από ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, έως ΠΟΥΛΤΣΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ, 9ο ΓΥΜΝ. – 7ο ΛΥΚ.

414Α, από ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΣΚΟΥΤΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ, 19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ – 24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

414Β, από ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, έως ΣΚΟΥΤΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ, 19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ – 24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

415Α, από ΣΚΡΙΑΠΑ ΝΙΚΗ, έως ΤΖΟΥΤΣΑ ΜΕΤΑΞΙΑ, 19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ – 24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

415Β, από ΣΚΡΙΑΠΑ ΝΙΚΗ, έως ΤΖΟΥΤΣΑ ΜΕΤΑΞΙΑ, 19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ – 24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

416Α, από ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, έως ΤΣΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ, 19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ – 24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

416Β, από ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, έως ΤΣΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ, 19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ – 24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

417Α, από ΤΣΟΥΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, έως ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ, 19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ – 24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

417Β, από ΤΣΟΥΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, έως ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ, 19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ – 24ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ

559, ΕΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ, ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟΙ, ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΡΑΤΗΣΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Πηγή: eleftheria.gr

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here