Λάρισα: Ποιοι εκλέχτηκαν για το 3ο Συνέδριο του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ

227

Με επιτυχία ολοκληρώθηκαν οι διήμερες διαδικασίες εκλογής των υποψηφίων αντιπροσώπων  για το 3ο Συνέδριο του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία που θα πραγματοποιηθεί στις 14 ως 17 Απριλίου στην Αθήνα.

Οι αντιπρόσωποι που εκλέχτηκαν ανά οργάνωση είναι οι παρακάτω:

Οργάνωση Μελών Δ1 Δήμου Λαρισαίων

  • ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
  • ΑΡΑΠΚΟΥΛΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  • ΒΛΗΣΣΑΡΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  • ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
  • ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  • ΚΩΣΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΛΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
  • ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  • ΜΠΑΝΤΟΥΚΑ ΜΑΡΙΝΑ
  • ΠΕΡΙΦΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  • ΤΖΙΓΚΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  • ΧΑΧΑΜΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

Οργάνωση Μελών Δ2 Δήμου Λαρισαίων

  • ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΑΡΗΣ
  • ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  • ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
  • ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
  • ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ
  • ΓΚΙΚΑ ΒΑΛΜΠΟΝΑ (BONA)
  • ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  • ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
  • ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  • ΚΕΝΤΕΡΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
  • ΚΙΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ
  • ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  • ΜΥΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  • ΝΑΣΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  • ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
  • ΠΑΠΑΝΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  • ΣΔΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ
  • ΣΤΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ
  • ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  • ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  • ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΜΑΡΘΑ (ΜΟΡΦΩ)
  • ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  • ΧΡΗΣΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Οργάνωση Μελών Δ3 Δήμου Λαρισαίων

  • ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΖΩΗ
  • ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ
  • ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣ
  • ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ
  • ΜΗΤΣΑΙΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΠΑΝΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  • ΤΖΙΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Οργάνωση Μελών Δ4 Δήμου Λαρισαίων

  • ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
  • ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ
  • ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΕΡΜΙΝΑ
  • ΜΗΤΡΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ
  • ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
  • ΝΤΑΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  • ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙΤΗ
  • ΤΣΙΛΦΟΓΛΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

Οργάνωση Μελών Αγιάς

  • ΖΗΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
  • ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
  • ΛΑΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  • ΣΜΥΡΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  • ΤΟΛΙΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Οργάνωση Μελών Ελασσόνας

  • ΓΚΕΚΑ ΚΥΡΑΤΣΩ
  • ΓΚΟΥΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  • ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  • ΔΡΙΣΤΕΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
  • ΖΙΑΝΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  • ΛΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
  • ΚΑΡΑΛΗ-ΤΣΙΒΗ ΕΡΜΙΟΝΗ
  • ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  • ΚΑΡΙΠΙΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
  • ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
  • ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  • ΛΑΤΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ
  • ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
  • ΜΠΑΤΖΙΚΩΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  • ΜΠΙΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  • ΝΕΓΑ ΕΙΡΗΝΗ
  • ΝΤΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  • ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  • ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
  • ΠΑΤΣΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
  • ΡΑΧΑΝΤΑ (ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑ) ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ
  • ΤΖΙΩΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
  • ΤΖΙΩΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Οργάνωση Μελών Κιλελέρ

  • ΖΙΩΓΑ ΡΙΤΑ
  • ΜΑΚΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  • ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
  • ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΥΡΤΩ

Οργάνωση Μελών Τεμπών

  • ΛΑΝΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  • ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  • ΚΑΠΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Οργάνωση Μελών Τυρνάβου

  • ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
  • ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
  • ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ
  • ΜΙΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
  • ΜΠΙΖΕΛΗ ΒΑΣΩ
  • ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ-ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΡΟΥΛΑ
  • ΤΣΙΟΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Οργάνωση Μελών Φαλάνης

  • ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  • ΜΠΛΑΝΑ ΣΤΕΛΛΑ
  • ΣΙΟΥΜΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Οργάνωση Μελών Φαρσάλων

  • ΓΟΥΝΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
  • ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  • ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
  • ΦΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here