Κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο ο συνδυασμός του Ν. Γαμβρούλα – Ονόματα

571

ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΗΛΙΚΙΑ
Γαμβρούλας Νικόλαος Θεόδωρος Οικονομολόγος – Σύμβουλος Επιχειρήσεων 28
Αδάμος Δημήτριος Γεώργιος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Εκπαιδευτικός Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης 41
Αποστολάκης Ευάγγελος Παναγιώτης (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Μηχανολόγος Μηχανικός 28
Βλάχος Δημήτριος Νικόλαος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Καθηγητής Φυσικής Αγωγής 27
Γάκης Θεοφάνης Ευάγγελος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Ιδιωτικός Υπάλληλος 55
Γερόπουλος Περικλής (Πέρι) Αλέξανδρος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Δάσκαλος 56
Γιαννιός Βασίλειος Δημητριος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Ιδιωτικός Υπάλληλος 25
Γκίνη Ελένη Αριάν (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Ιδιωτική Υπάλληλος 23
Γκουρομπίνος Αθανάσιος Θωμάς (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Πολιτικός Μηχανικός 36
Γούλας Δήμοσθένης Δημήτριος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Επιχειρηματίας Μεταφορών 36
Δασκαλοπούλου Κωνσταντίνα Χρήστος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Ιδιωτική Υπάλληλος 30
Ευαγγελόπουλος Σίμος Νικόλαος (Εκλογική Περιφέρεια Γιάννουλης) Στέλεχος Ελληνικής Αστυνομίας 53
Ζαφειρίου Λουίζα Δημήτριος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Ασφαλιστική Σύμβουλος 51
Ζαχαρία Μαρία Ευάγγελος (Εκλογική Περιφέρεια Κοιλάδας) Πτυχιούχος Τουριστικών Επαγγελμάτων 37
Ζήντρος Χρήστος Ευθήμιος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Μάγειρας 25
Ζουριδάκης Αλέξανδρος Εμμανουήλ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Πολιτικός Μηχανικός 37
Θεοχάρης Νεοκλής Ιωάννης (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Ιδιωτικός Υπάλληλος 45
Καλτσίδης Πέτρος Ιορδάνης (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Επιχειρηματίας Εστίασης, Πρόεδρος Αθλητικών Σωματείων 31
Κανάκη Βάια Κωνσταντίνος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Νηπιαγωγός 31
Κατσιούλα Ευαγγελία Δημήτριος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Θεολόγος 31
Κλέτσα Μαλαματή (Ματίνα) Χρήστος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Ιδιωτική Υπάλληλος 23
Κοντοδήμου Γεωργία Βασίλειος (Εκλογική Περιφέρεια Γιάννουλης) Ψυχολόγος 28
Κουκουρίκης Μιλτιάδης Σπυρίδων (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Επιχειρηματίας Εστίασης – Καλλιτέχνης 32
Κωστή Ειρήνη Χρήστος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Ιδιωτική Υπάλληλος 35
Κωστής Ζήσης Χρήστος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Στέλεχος Ενόπλων Δυνάμεων 34
Λώλος Αχιλλέας Γεώργιος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Επιχειρηματίας στον τομέα του Αυτοκινήτου 29
Μάνης Αδάμος Γεώργιος (Εκλογική Περιφέρεια Γιάννουλης) Ιδιωτικός Υπάλληλος 53
Μουστάκα Βασιλική Απόστολος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Πληροφορικός 30
Μπουλογιάννης Αθανάσιος Ευάγγελος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Μέτοχος στον Φροντιστηριακό Οργανισμό ΚΕΝΤΡΟΝ, Καθηγητής Φυσικής 56
Νεοφώτιστος Κωνσταντίνος Βασίλειος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Επιχειρηματίας στον τομέα του Αυτοκινήτου 35
Νιβολιανίτη Στέλλα Γεώργιος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Μαγείρισσα 47
Νικολαϊδης Δημήτριος Κωνσταντίνος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Πολιτικός Μηχανικός 38
Νταφόπουλος Γεώργιος Αχιλλέας (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Ελεύθερος Επαγγελματίας 35
Πάικου Στεργιανή (Στέλλα) Ιωάννης (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Καθηγήτρια Γερμανικών 57
Παλάγκα Ευαγγελία Βασίλειος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Φοιτήτρια Φιλοσοφικής 22
Παπαδόπουλος Γεώργιος Λάζαρος (Εκλογική Περιφέρεια Κοιλάδας) Έμπορος 62
Παπαθεοδώρου Μαρία Ιωάννης (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Στέλεχος Ελληνικής Αστυνομίας 40
Παπανικολάου Τριανταφυλλιά (Φιλίτσα) Πέτρος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Παιδοψυχολόγος 32
Παπανικολάου Ελισάβετ Κυριάκος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Ζωγράφος, Εκπαιδευτικός Χρυσοχοϊας 52
Παπαχρήστου – Λώλου Ειρήνη Γεώργιος (Εκλογική Περιφέρεια Γιάννουλης) Μεσίτρια 32
Πουτούλης Ιωάννης Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Κουρέας 24
Σαλτζίδης Χαράλαμπος Σάββας (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Οδηγός 25
Σιμπίλογλου Σοφία Γεώργιος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Ειδικής Αισθητικής και Κοσμητολογίας 33
Σκάρπου Χριστίνα (Μητσοπούλου) Σταύρος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Οικονομολόγος Αθλητικής Διοίκησης 26
Τζάρτας Χρήστος Βασίλειος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Ελεύθερος Επαγγελματίας 29
Τσαμαδός Παναγιώτης Κωνσταντίνος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Επιχειρηματίας Λιανικού Εμπορίου 31
Φιλιπποπούλου Αθανασία Λάμπρος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Επιχειρηματίας Λιανικού Εμπορίου 26
Χασιώτης Κωνσταντίνος Ιωάννης (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Ελέυθερος Επαγγελματίας 22
Χατζηαβραάμ Καλλιόπη Αθανάσιος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Πολιτικός Μηχανικός 32
Χοντή Έλισσάβετ (Έλσα) Βάιος (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Οικονομολόγος 37
Χριστοδούλου Αθανάσιος Σπυρίδων (Εκλογική Περιφέρεια Λάρισας) Λογιστής 51

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here