Ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα για το πρόγραμμα «Κατασκήνωση στην Πόλη» (ΟΝΟΜΑΤΑ)

881

Από το Δήμο Λαρισαίων ανακοινώνονται τα ονόματα των παιδιών που θα φιλοξενηθούν στο πρόγραμμα «Κατασκήνωση στην Πόλη» ηλικίας 6-12 ετών για τρείς περιόδους κατά τους θερινούς μήνες Ιούνιο-Ιούλιο –Αύγουστο.
Η «Κατασκήνωση στην Πόλη» είναι ένα πρόγραμμα που λειτουργεί στα πλαίσια της Πόλης που Μαθαίνει και δίνει τη δυνατότητα στα παιδιά μας να γνωρίσουν την ιστορία της, να ψυχαγωγηθούν, να γνωρίσουν νέους φίλους, να περάσουν δημιουργικά το χρόνο τους. Εντάσσεται στη γενικότερη πολιτική και φιλοσοφία της Δημοτικής Αρχής για τη στήριξη των οικογενειών της πόλης και υποστηρίζεται από το σύνολο των δομών του Δήμου καθώς και πάνω από 20 φορείς της πόλης.
Οι συμπολίτες μας αγκάλιασαν και φέτος με εμπιστοσύνη το συγκεκριμένο πρόγραμμα με νέο ρεκόρ αιτήσεων, καθώς θα το παρακολουθήσουν πάνω από 2100 παιδιά. Από αυτά περίπου 400 παιδιά που φιλοξενούνταν στα ΚΔΑΠ του Δήμου Λαρισαίων, αυτοδίκαια θα συνεχίσουν το πρόγραμμα για τις δύο πρώτες περιόδους.
Να σημειωθεί πως έγινε προσπάθεια και ικανοποιήθηκε το σύνολο των υποβληθέντων αιτήσεων, ενώ οι τοποθετήσεις των παιδιών, έγιναν με διαφάνεια και σεβασμό στους συμπολίτες μας και με βάση τα οικονομικά-κοινωνικά κριτήρια.
Η πρώτη περίοδος ξεκινά τη Δευτέρα 24 Ιουνίου έως 12 Ιουλίου, συνεχίζει η δεύτερη περίοδος από τις 15 Ιουλίου έως 2 Αυγούστου και ακολουθεί η τρίτη περίοδος από 16 Αυγούστου έως 6 Σεπτεμβρίου .
Τα παιδιά θα παραμένουν στις δομές από ώρα 07:30 π.μ. – 15:00 μ.μ.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα έχουν ως εξής:

ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΕΝΤΡΟ ΠΕΡΙΟΔΟΣ_
24/6-12/7
ΑΒΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΒΕΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΓΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΓΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΓΑΠΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΑΠΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΓΓΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΓΓΕΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΓΓΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΔΑΜΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΔΑΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΔΑΜΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΚΖΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΚΡΙΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΚΡΙΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΛΛΑΡΑΙ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΙΜ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΛΛΑΡΑΙ ΙΣΑΒΕΛΑ ΝΑΙΜ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΜΔΙΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΜΔΙΤΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΜΠΑΛΑ ΕΡΡΙΚΑ ΙΑΚΩΒΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΗΛΙΑΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΝΕΣΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΝΤΟΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΝΤΟΝ ΛΥΔΙΑ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΠΑΖΙΔΗΣ-ΜΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΠΡΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΣΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΡΓΥΡΗ ΡΕΓΓΙΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΡΣΕΝΗ ΟΛΓΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΡΣΕΝΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΧΙΛΛΕΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΧΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΑΧΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΛΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΛΑΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΛΙΑΖΗ ΛΥΔΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΜΥΡΤΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΡΔΑΚΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΡΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΡΕΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΡΝΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ- ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΕΝΕΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΩΤΗΡΙΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΛΑΜΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΛΙΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΛΟΥΧΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΛΟΥΧΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΟΥΛΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΒΟΥΛΓΑΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΑΒΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΑΒΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΑΔΙΤΣΑΚΗ ΛΥΔΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΑΛΕΛΑΛΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΑΛΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΑΜΒΡΟΛΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΑΜΒΡΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΑΤΣΙΟΥ ΑΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΕΡΑΣΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΣΤΑΜΕΛΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΜΕΛΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΙΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΙΑΓΚΑΣ ΧΑΡΑΛΆΜΠΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΙΑΚΟΒΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΙΟΒΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΙΩΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΑΓΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΑΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΑΜΠΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΑΡΕΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΑΤΑΓΙΑ ΛΑΜΠΡΙΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΑΤΑΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΑΤΖΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΙΑΜΙΣΗ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΙΑΜΙΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΛΙΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΟΓΚΑΣ ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΧΑΛΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΕΥΞΟΞΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΓΚΟΝΕΛΑ ΑΘΗΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΟΝΕΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΟΥΓΚΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΛΟΥΚΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΟΥΝΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΤΗΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΙΑ ΡΟΔΑΝΘΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΟΥΡΓΚΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΚΟΥΤΖΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΓΟΥΠΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΓΟΥΡΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΟΥΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΡΑΝΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΝΤΕΣΙΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΩΓΟΣ ΑΛΟΙΣΙΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΓΩΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΑΒΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΑΓΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΑΛΕΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΑΜΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΔΑΜΑΣΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΡΑΠΤΟΤΑΤΣΙΟΥ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΣΑΑΚ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΕΛΛΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΕΛΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΔΕΛΛΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΔΗΜΕΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΖΩΗ ΖΗΣΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΗΜΟΥ ΧΑΔΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΗΜΤΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΙΑΜΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΙΑΜΑΝΤΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΙΑΜΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΟΞΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΡΑΜΗΣ ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΔΡΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΕΞΑΡΧΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΕΞΑΡΧΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΓΓΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΚΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΜΠΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΑΧΙΛΛΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΡΚΑΝΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΦΕΙΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΝΘΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΧΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΧΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΑΝΙΗΛ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΖΔΡΑΓΚΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΕΒΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΕΜΠΕΚΗ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΕΜΠΕΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΕΡΒΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΗΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΖΗΣΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΖΗΣΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΖΗΣΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΖΙΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΙΑΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΙΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΙΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΑΜΝΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΑΜΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΑΜΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΑΝΟΥ ΦΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΗΛΙΑΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΡΕΤΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΕΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΕΟΧΑΡΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΣΗΦ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΣΗΦ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΩΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΘΩΜΟΥ ΕΜΜΕΛΕΙΑ ΟΡΕΣΤΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΙΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΙΝΤΖΕΛΗ ΕΥΦΡΟΝΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΪΣΗ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΛΛΙΑΦΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΛΥΒΑ ΖΩΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΝΕΛΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗ ΚΛΕΙΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΧΙΛΕΥΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΚΗΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΪΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΜΑΝΑΒΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΜΑΝΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΑΘΑΝ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΑΘΑΝ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΤΡΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΤΖΙΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΑΤΣΙΩΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΒΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΝΑΒΑ ΒΑΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΝΑΒΑ ΛΥΔΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΣΙΔΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΣΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΣΣΑΡΟΥ ΕΛΛΗ-ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΣΤΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΣΤΡΟΥ ΔΑΝΑΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΑΚΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΗΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΘΩΜΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΣΙΑΝΗ ΦΑΙΔΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΣΙΚΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΣΙΜΠΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΒΑΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΣΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΑΤΣΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΕΡΚΟΥΛΑ ΝΕΦΕΛΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΝΕΣΤΩΡ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΦΑΙΔΩΝ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΙΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΒΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΒΟΥΛΗΣ ΠΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΓΓΟΥΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΕΤΡΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΚΚΑΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΚΟΚΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΪΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΝΤΟΓΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ- ΑΧΙΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΥ ΖΩΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΡΚΟΒΕΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ-ΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΤΟΥΜΠΑ ΖΩΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΒΑΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΒΑΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΘΕΟΦΙΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΚΛΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΚΛΩΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΚΟΥΒΑ ΝΕΦΕΛΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΑΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΡΟΥΚΕΧΑΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΤΑΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΤΕΣ ΟΡΦΕΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΤΡΟΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΕΦΡΑΙΜ ΘΩΜΑΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΟΦΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΡΙΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΡΙΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΡΙΣΣΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΥΡΙΤΣΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΥΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΩΣΤΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΦΩΤΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΑΧΙΛΛΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΩΣΤΑΡΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΚΩΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΗΛΙΑΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΕΚΑ ΕΝΤΙΟΛΑ ΕΝΤΜΟΝΤ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΛΙΑΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΙΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΙΑΚΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΙΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΙΑΠΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΙΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΙΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΙΟΝΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΥΓΟΥΡΑ ΑΡΕΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΥΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΥΜΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΥΤΡΑ ΝΕΦΕΛΗ-ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΥΤΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΛΥΤΡΑΣ ΘΩΜΑΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΡΙΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΑΤΚΙ ΑΝΤΑΜ HEDI ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΜΑΓΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΚΡΟΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΚΡΟΔΗΜΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΜΑΜΑΝΤΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΝΑΧΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ- ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΜΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΝΙΑΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΝΙΑΤΑΚΗ ΠΕΤΡΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΝΟ ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΙΑΝ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΞΙΜΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΞΙΜΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΡΑΜΗ ΝΕΦΕΛΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΡΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΡΟΥΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΑΧΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΕΡΚΟΥΡΙΑΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΕΡΚΟΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΕΣΟΥΤ ΣΑΝΤΡΙ ΝΤΑΝΙΛ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΗΤΗΛΗΣ ΑΧΙΛΛΙΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΗΤΗΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΙΑΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΙΑΡΙΤΗ ΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΙΧΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΙΧΜΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΙΧΜΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΙΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΙΧΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΙΧΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΑΛΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΙΧΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΟΚΑ ΛΥΔΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΟΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΟΥΡΤΖΗΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΟΥΤΑΦΙΔΗ ΔΑΝΑΗ ΛΑΖΑΡΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΟΥΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΟΥΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΚΡΑΤΣΑ ΝΕΦΕΛΗ ΘΩΜΑΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΜΖΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΝΤΙΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΘΕΟΦΑΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΖΩΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΡΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΤΡΑΚΟΥΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΑΤΣΙΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΜΠΕΝΗ ΧΡΥΣΗ-ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΙΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΙΚΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΜΠΙΚΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΜΠΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΙΤΣΑΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΜΠΛΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΟΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΜΑΞΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΟΥΡΙΤΑ ΣΟΦΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΟΥΡΟΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΟΥΣΙ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΙΛΙΡ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΟΥΣΙ ΟΡΕΣΤΗ ΔΟΡΙ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΟΥΧΛΑΡΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ (ΑΘΗΝΑΙΣ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΟΥΧΛΑΡΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΟΥΧΛΑΡΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΟΥΧΩΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΡΙΑΣΤΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΠΡΙΑΣΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑΟΥΜ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΥΛΩΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΜΩΡΙΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΜΩΥΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΛΙΑΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΑΤΣΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΝΕΣΤΩΡ-ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΕΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ-ΕΥΔΟΚΙΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΙΚΟΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΥΔΗΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΝΤΑΒΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΝΤΑΚΟΥΛΑ ΧΑΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΑΛΩΣΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΑΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΑΜΠΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΑΜΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΑΝΟΥ ΟΛΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΙΚΟΥΔΗ ΔΑΝΑΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΙΝΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΝΤΙΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΟΥΛΜΠΕΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΟΥΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΝΤΡΑΧΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΡΑΧΑ ΠΑΥΛΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΝΤΡΟΓΓΟΥΛΗ ΟΛΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΞΕΝΟΚΩΣΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΞΕΝΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΟΒΤΣΙΝΙΚΟΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΗΣΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΟΥΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΠΑΓΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΓΩΝΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΙΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΛΑΙΟΜΗΤΡΟΣ ΝΕΙΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΛΑΙΟΜΗΤΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΠΑΛΙΟΤΖΗΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΛΙΟΤΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΝΑΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΡΙΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΓΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΓΟΥΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΦΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΜΟΣΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΡΑ ΒΑΪΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΡΑΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΣΧΑΛΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΣΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΤΡΩΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΤΡΩΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΤΣΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΑΤΣΙΤΟΥ ΟΛΓΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΕΖΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΕΡΙΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΕΡΤΖΕΓΚΑΙ ΑΜΑΛΝΤΙΝΙΟ ΒΙΤΟΡ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΕΤΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΕΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΠΙΠΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΙΤΣΙΛΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΜΥΡΩΝ- ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΛΗΣΙΩΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΛΙΑΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟ-ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΛΙΟΥΤΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΟΙΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΟΙΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΟΛΥΚΛΕΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΟΝΤΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΟΡΛΙΓΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΟΤΟΣΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΘΩΜΑΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΟΥΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΘΩΜΑΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΟΥΤΣΙΑΚΑ ΦΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΡΑΓΚΑΦΙΛΗ ΝΕΦΕΛΗ- ΑΓΛΑΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΡΑΓΚΑΦΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΡΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΡΑΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΡΑΣΣΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΠΩΠΟΤΟΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΑΠΤΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΑΠΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΓΛΑΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΑΧΑΒΕΛΙΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΕΒΕΝΗΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΕΒΕΝΗΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΗΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΡΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΙΖΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΑΧΙΛΛΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΟΔΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΕΛΠΙΔΑ ΜΑΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΟΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΟΜΠΑ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΑΣΠΑΣΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΟΥΜΠΗ ΖΩΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΟΥΣΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΩΜΑ ΑΡΓΥΡΩ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΡΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΒΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΩΜΑΣ- ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΣ- ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΓΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΡΓΥΡΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΣΑΚΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΗΛΙΑΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΚΚΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΗΛΙΑΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΜΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΜΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΜΑΡΑ ΡΟΔΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΡΑΦΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΡΙΚΑΛΑΙΤΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΑΡΙΚΑΛΑΙΤΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΕΓΓΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΕΙΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΣΕΝΤΖΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΕΡΔΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΙΑΠΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΣΙΑΠΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΣΙΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΙΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΚΑΡΙΠΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΚΑΡΙΠΑ ΣΟΦΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΚΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΚΕΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΚΟΥΤΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΚΡΙΜΠΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΟΥΝΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΟΦΟΛΟΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΟΦΟΛΟΓΗ ΖΩΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΟΦΟΛΟΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΟΦΟΛΟΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΠΑΝΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΠΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΠΑΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΠΑΝΟΥ ΙΛΙΑΝΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΤΑΘΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΛΒΑΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΤΟΛΙΑ ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΣΙ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΣΥΝΑΠΑΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΣΥΝΑΠΑΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ -ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΑΞΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΑΞΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΑΟΥΣΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΤΑΠΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΒΑΣΙΛΗΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΑΣΙΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΑΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΑΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΑΤΣΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΑΥΛΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΖΩΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΕΤΣΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΖΕΝΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΓΙΑΡ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΖΕΝΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΠΟΥΓΙΑΡ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΖΕΝΤΙΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΠΟΥΓΙΑΡ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΖΙΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΖΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΖΙΝΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΖΙΝΚΩΣΤΑ ΗΛΙΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΤΖΙΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΖΙΤΖΙΜΠΑΣΗ ΗΛΙΑΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΖΙΤΖΙΜΠΑΣΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΖΙΩΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΟΜΠΟΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΟΜΠΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΡΑΝΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΡΙΒΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΗΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΑΙΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΑΚΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΑΛΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΕΩΝ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΑΝΤΙΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΑΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΤΣΑΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΑΔΟΥΛΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΑΡΒΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΑΧΤΣΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΑΧΤΣΙΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΕΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΤΣΙΑΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΑΚΑΝΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΑΚΑΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΑΤΣΙΑΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΑΤΣΙΑΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΓΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΚΜΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΚΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΖΗΣΗΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΟΓΓΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΤΣΙΟΓΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΤΣΙΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΤΣΑΡΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΤΣΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΦΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΩΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΙΩΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΟΚΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΟΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΟΛΑ ΑΘΗΝΑ- ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ ΒΙΚΤΩΡ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΤΣΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΦΑΤΟΥΡΑ ΥΑΚΙΝΘΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΦΑΤΟΥΡΑ ΦΟΙΒΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΦΛΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΦΟΦΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΦΩΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΦΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΒΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΧΑΒΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΔΑΠ 24/6-12/7
ΧΑΙΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΙΔΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΜΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΝΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΡΥΦΩΝ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΝΤΖΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΡΥΦΩΝ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΡΙΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΛΙΑΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΡΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΗΛΙΑΣ 44ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΡΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΤΖΗ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΤΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΤΖΗΓΡΙΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΕΛΙΔΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΟΝΔΡΟΣΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΟΥΪΝΑΒΑ ΒΑΣΙΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΧΟΥΪΝΑΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 24/6-12/7
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 12ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΠΑΥΛΟΣ 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΨΑΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΨΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 25ο Δημοτικό 24/6-12/7
ΨΑΡΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΨΑΡΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
ΨΑΡΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΒΑΙΟΣ 14 Δημοτικό 24/6-12/7
BASHAJ ZYLYFTAR LUAN 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
CANAMETI ANDONELA ARJAN 5o Δημοτικό 24/6-12/7
CIOBANU MAXIM 4ο Δημοτικό 24/6-12/7
DEMIRI JOANA GENCI 5o Δημοτικό 24/6-12/7
ISUFI VALERIA PELIVAN 19ο Δημοτικό 24/6-12/7
PIRE NEMELINA LAVDOSH 5o Δημοτικό 24/6-12/7
SINANI GAVRIELA FLORENC 14 Δημοτικό 24/6-12/7
15/7-2/8
ΑΓΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΓΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΓΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΕΡΡΙΚΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΔΑΜΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΔΑΜΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΛΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΗΛΙΑΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΝΕΣΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΝΤΟΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΝΤΟΝ ΛΥΔΙΑ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΠΑΖΙΔΗΣ-ΜΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΡΓΥΡΗ ΡΕΓΓΙΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΡΣΕΝΗ ΑΝΝΑ ΤΟΜΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΡΣΕΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΟΜΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΡΣΕΝΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΑΔΑΜΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΧΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΑΧΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΑΛΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΑΛΑΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΑΛΙΑΖΗ ΛΥΔΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΑΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΑΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΑΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΑΡΔΑΚΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΑΡΣΑΜΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΕΛΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΓΙΟΥΡΓΚΕΝ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΛΑΜΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΛΑΧΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΛΙΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΟΥΛΑΓΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΒΟΥΛΓΑΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΑΒΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΑΒΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΑΜΒΡΟΛΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΑΜΒΡΟΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΑΡΓΑΛΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΑΡΓΑΛΕΤΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΕΡΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΜΕΛΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΙΟΒΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΑΓΚΤΖΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ- ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΑΝΙΔΗΣ ΒΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΑΝΤΖΩΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΑΡΕΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΑΡΕΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΑΤΖΩΝΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΑΤΖΩΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΦΩΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΙΟΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΟΓΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΟΝΕΛΑ ΑΘΗΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΟΝΕΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΟΥΓΚΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΓΚΟΥΜΑΣ ΦΩΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΛΟΥΚΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΟΥΝΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΤΗΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΚΟΥΡΙ ΑΛΕΞ ΑΛΜΠΕΡΤ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΟΥΓΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΟΥΡΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΓΟΥΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΑΓΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΑΛΕΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΑΜΑΣΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΡΑΠΤΟΤΑΤΣΙΟΥ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΑΥΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΣΑΑΚ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΕΜΙΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΠΥΡΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΔΕΜΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΠΥΡΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΔΗΜΑΡΕΛΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΗΜΑΡΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΗΜΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΔΟΞΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΕΛΜΠΑΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΕΛΜΠΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΕΞΑΡΧΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΕΠΙΣΚΟΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΕΥΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΖΑΒΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΖΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΖΑΜΠΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΖΑΜΠΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΖΑΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΖΑΡΚΑΝΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΖΑΦΕΙΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΑΝΙΗΛ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΖΕΡΒΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΖΗΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΖΜΠΗΤΑ ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΘΑΜΝΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΘΑΜΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΘΑΜΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΘΕΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΘΥΜΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΣΗΦ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΣΗΦ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΙΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΪΣΗ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΚΑΣΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ-ΝΕΦΕΛΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΚΚΑ ΖΩΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΛΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΜΠΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΜΠΑΚΟΥ ΛΥΔΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΝΑΒΟΥΡΑ ΧΑΤΖΗΠΛΑΤΣΗ ΕΡΡΙΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΝΤΑΡΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΠΕΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΠΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΓΥΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗ ΚΛΕΙΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ ΑΧΙΛΕΥΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΦΑΙΗ(ΕΥΠΡΑΞΙΑ) ΓΡΗΓΟΡΗΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΜΕΛΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΟΥΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΤΖΙΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΒΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΣΙΔΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΣΙΔΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΣΤΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΤΗΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΤΣΕΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΤΣΙΑΝΗ ΦΑΙΔΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΚΑΤΣΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΔΡΟΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΑΤΣΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΝΕΣΤΩΡ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΦΑΙΔΩΝ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΚΚΑΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ ΦΑΝΗ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΝΤΟΓΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ- ΑΧΙΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΥ ΖΩΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΤΟΥΜΠΑ ΖΩΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΤΣΙΛΙΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΚΛΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΚΛΩΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΜΟΥΚΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΩΤΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΜΟΥΚΕΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΡΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΡΟΥΚΕΧΑΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΦΟΝΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΥΦΟΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΟΦΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΥΔΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΚΥΔΩΝΑΣ ΖΗΣΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΚΥΡΙΤΣΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΥΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΥΡΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΩΣΤΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΦΩΤΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΗΛΙΑΣ-ΑΧΙΛΛΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΩΤΟΥΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΘΩΜΑΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΚΩΤΟΥΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΘΩΜΑΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΕΩΝΙΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΛΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΙΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΙΩΡΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΥΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΥΜΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΥΤΡΑ ΝΕΦΕΛΗ-ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΥΤΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΛΥΤΡΑΣ ΘΩΜΑΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΡΙΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΑΤΚΙ ΑΝΤΑΜ HEDI ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΚΡΟΔΗΜΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΛΙΣΙΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΜΑΝΤΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΝΙΑΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΝΙΑΤΑΚΗ ΠΕΤΡΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΝΟ ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΙΑΝ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΜΑΝΩΛΑΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΑ-ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΞΙΜΟΓΛΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΣΑΒΒΑΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΡΓΑΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΡΚΙΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΡΚΟΥ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΑΧΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΕΜΑ ΕΛΤΟΝ ΑΛΕΞ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΕΣΟΥΤ ΣΑΝΤΡΙ ΝΤΑΝΙΛ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΗΤΡΑΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΗΤΡΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΗΤΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΜΗΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΙΑΡΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΜΙΑΡΙΤΗ ΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΜΙΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΙΝΗΣΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΙΧΑΛΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΙΧΟΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΙΧΟΛΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΙΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΙΧΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΑΛΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΙΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΟΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΟΣΙΑΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΟΣΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΟΥΡΤΖΗΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΟΥΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΚΡΑΤΣΑ ΝΕΦΕΛΗ ΘΩΜΑΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΜΖΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΝΤΙΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΘΕΟΦΑΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΖΩΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΜΠΑΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΜΠΕΛΙΑΕΒ- ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΕΛΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΕΝΗ ΧΡΥΣΗ-ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΕΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΕΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΙΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΙΚΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΜΠΙΚΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΜΠΙΡΔΑΣ ΘΩΜΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΛΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΟΑΝΕΣΤΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΑΝΕΣΤΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΜΠΟΓΑΤΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΟΛΕΤΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΟΥΜΠΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΟΥΜΠΑ ΘΩΜΑΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΟΥΝΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΟΥΡΙΤΑ ΣΟΦΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΟΥΣΙ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΙΛΙΡ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΟΥΣΙ ΟΡΕΣΤΗ ΔΟΡΙ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΟΥΧΩΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΠΡΟΖΙΟΥΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΜΠΡΟΖΙΟΥΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑΟΥΜ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΥΛΩΝΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΜΩΡΑΙΤΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΛΕΞΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΑΤΣΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΙΔΕΛΚΟΥ ΑΓΑΠΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ-ΕΥΔΟΚΙΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΑΒΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΑΛΙΠΗ ΛΥΔΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΝΤΑΜΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΑΜΠΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΑΝΙΛΟΒΑ ΤΑΤΙΑΝΑ ΟΛΕΧ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΑΝΤΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΝΤΑΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΙΑΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΙΚΟΥΔΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΟΥΣΙΑ ΑΣΗΜΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΝΤΟΥΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΝΤΡΟΓΓΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΞΑΡΧΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΞΕΣΦΙΓΓΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΟΒΤΣΙΝΙΚΟΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΛΙΟΤΖΗΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΛΙΟΤΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΝΑΓΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΡΙΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΜΥΡΤΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΘΑΝΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΡΑΛΥΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΡΑΛΥΚΟΥΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΤΡΩΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΤΡΩΝΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΤΡΩΝΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΑΤΣΙΤΟΥ ΟΛΓΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΕΖΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΕΡΙΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΕΡΤΖΕΓΚΑΙ ΑΜΑΛΝΤΙΝΙΟ ΒΙΤΟΡ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΕΤΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΗΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΙΤΣΙΛΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΛΑΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΛΙΟΥΤΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΣΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΟΙΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΟΙΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΥΡΤΩ ΘΩΜΑΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΘΩΜΑΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΟΛΥΚΛΕΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΟΥΓΑΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΟΥΤΣΙΑΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΟΥΤΣΙΑΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ- ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΡΑΓΚΑΦΙΛΗ ΝΕΦΕΛΗ- ΑΓΛΑΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΡΑΓΚΑΦΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΗΛΙΑΝΝΟΣ(ΗΛΙΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΕΒΕΝΗΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΕΒΕΝΗΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΕΖΝΤΑ ΑΛΟΝΣΟ ΧΥΣΕΝ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΕΖΝΤΑ ΤΕΦΤΙΑΝΑ ΧΥΣΕΝ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΗΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΡΙΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΙΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΟΥΒΑΛΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΟΥΜΠΗ ΖΩΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΡΟΥΣΤΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΑΓΡΩΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΑΓΡΩΣΗΣ ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΣΑΜΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΑΜΑΡΑ ΡΟΔΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΑΜΑΡΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΙΧΑΗΛ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΑΜΑΡΙΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΑΜΕΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΑΡΑΦΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΚΥΡΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΑΡΑΦΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΑΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΕΦΕΡΑΙ ΛΕΟΝΕΛ ΝΕΦΑΙΛ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΙΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΚΟΥΤΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΟΥΝΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΟΦΟΛΟΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΟΦΟΛΟΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΟΦΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- ΒΑΡΒΑΡΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΠΑΝΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΛΒΑΝΑ ΛΑΖΑΡΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΑΧΙΛΛΙΑ-ΧΡΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΛΥΔΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΤΕΦΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ-ΕΛΠΙΔΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΤΟΛΙΑ ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΣΙ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΥΝΑΠΑΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΣΥΝΑΠΑΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΣΥΝΑΠΑΛΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΣΦΟΡΤΣΑΣ ΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΩΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ- ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΩΜΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΥΡΙΤΣΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΑΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΤΑΞΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΑΞΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΤΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΒΑΣΙΛΗΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΑΣΤΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΖΑΡΤΖΑ-ΧΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΟΜΠΟΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΟΜΠΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΟΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΟΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΡΑΝΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΗΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΑΛΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΕΩΝ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΑΝΑΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΕΟΚΛΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΑΝΟΥΣΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΑΝΤΙΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΑΟΥΣΗ ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΝΑΟΥΡΑΝΤ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΤΣΑΡΒΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΤΣΕΤΣΙΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΤΣΙΑΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΓΓΑΝΗΣ-ΧΑΛΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΤΣΙΚΟΥΡΑ ΣΤΕΛΛΑ – ΗΛΕΚΤΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΚΡΙΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΜΠΙΔΑ ΜΙΧΑΗΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΜΠΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΟΥΤΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΤΣΑΡΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΤΣΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΤΣΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΤΣΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΙΦΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΟΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΟΚΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΟΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΟΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ ΒΙΚΤΩΡ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΟΥΚΑΝΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΑΜΙΑΝΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΦΛΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΦΩΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΦΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΙΔΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΛΑΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΛΙΜΛΑΡΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΓΚΕΡΤ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΜΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΝΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΡΥΦΩΝ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΝΤΖΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΡΥΦΩΝ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο Γιάννουλης 15/7-2/8
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΕΛΙΔΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΕΛΙΔΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΙΟΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΙΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΟΥΪΝΑΒΑ ΒΑΣΙΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΧΟΥΪΝΑΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΔΑΠ 15/7-2/8
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΠΑΥΛΟΣ 4ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΡΙΣΤΩΝΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΨΑΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
ΨΑΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 25ο Δημοτικό 15/7-2/8
DEMIRI JOANA GENCI 5o Δημοτικό 15/7-2/8
ISUFI VALERIA PELIVAN 19ο Δημοτικό 15/7-2/8
PIRE NEMELINA LAVDOSH 5o Δημοτικό 15/7-2/8
SINANI GAVRIELA FLORENC 14 Δημοτικό 15/7-2/8
16/8-6/9
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΔΑΜΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΚΡΙΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΚΡΙΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΜΔΙΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΜΔΙΤΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΜΠΡΑΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΝΤΟΝ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΝΤΟΝ ΛΥΔΙΑ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΠΑΖΙΔΗΣ-ΜΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΡΣΕΝΗ ΟΛΓΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΑΔΑΜΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΑΧΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΒΑΛΙΑΖΗ ΛΥΔΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΒΑΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΒΑΡΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΒΑΡΕΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΒΕΝΕΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΣΩΤΗΡΙΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΒΙΤΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΒΛΟΥΧΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΑΚΗ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΑΛΑΖΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ- ΗΡΩ ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ- ΕΡΜΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΓΑΛΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΕΡΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΜΕΛΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΑΓΚΤΖΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ- ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΑΡΕΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΑΤΖΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΕΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΙΑΜΙΣΗ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΙΑΜΙΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΕΥΞΟΞΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΓΚΟΝΕΛΑ ΑΘΗΝΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΟΝΕΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΛΟΥΚΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΟΥΝΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΟΥΝΤΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΤΗΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΟΥΡΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ- ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΔΑΛΑΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΠΕΤΡΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΔΑΜΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΟΡΦΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΔΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΔΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΔΟΥΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΔΟΥΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΕΛΜΠΑΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΕΛΜΠΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΕΞΑΡΧΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΑΒΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΝΑΤΑΛΙΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΑΡΚΑΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΑΦΕΙΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΑΦΕΙΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΑΝΙΗΛ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΕΡΒΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΗΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΖΗΣΗΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΖΗΣΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΖΗΣΗΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΖΙΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΙΑΚΑΣ ΒΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΙΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΙΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΜΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΜΠΗΤΑ ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΖΜΠΗΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΘΑΜΝΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΘΑΜΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΘΑΜΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΘΕΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΘΥΜΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΘΥΜΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΘΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΩΣΗΦ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΣΗΦ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΙΑΚΩΒΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΙΜΠΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΙΝΤΖΕΛΗ ΕΥΦΡΟΝΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΛΥΒΑ ΖΩΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΚΑΜΠΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΜΠΑΚΟΥ ΛΥΔΙΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΝΑΒΟΥΡΑ ΧΑΤΖΗΠΛΑΤΣΗ ΕΡΡΙΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΒΕΝΤΖΑ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΒΕΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΓΥΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗ ΚΛΕΙΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΒΑΪΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΛΙΒΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΜΑΝΑΒΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΜΑΝΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΜΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΑΘΑΝ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΝΑΘΑΝ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕΤΡΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΡΕΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΑΠΟΥΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΒΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΝΑΒΑ ΒΑΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΣΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΣΣΑΡΟΥ ΕΛΛΗ-ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΤΗΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΤΣΙΑΝΗ ΦΑΙΔΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΤΣΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΤΣΙΛΕΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΤΣΙΛΕΡΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΤΣΟΥΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΑΤΣΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΕΛΕΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΕΛΕΣΙΔΗ ΡΕΒΕΚΚΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΕΡΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΛΕΤΣΙΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ ΦΑΝΗ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΪΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΝΤΟΓΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ- ΑΧΙΛΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΥΜΟΥΚΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΩΤΙΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΥΜΟΥΚΕΛΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΙΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΥΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΥΤΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΥΤΡΟΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΟΥΤΣΟΥΡΟΥΜΠΑ ΑΝΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΤΙΣΤΑΚΙ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΥΡΙΤΣΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΚΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΛΑΒΑΝΤΣΙΩΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΛΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΛΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΛΙΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΛΙΩΡΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΛΥΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΛΥΤΡΑ ΝΕΦΕΛΗ-ΜΑΡΙΑ ΘΩΜΑΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΛΥΤΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΛΥΤΡΑΣ ΘΩΜΑΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΛΥΤΡΑΣ ΠΑΡΙΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΑΤΚΙ ΑΝΤΑΜ HEDI ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΓΡΙΖΟΣ ΒΙΚΤΩΡ ΣΥΜΕΩΝ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΛΙΣΙΟΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΜΑΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΝΟ ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΙΑΝ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΜΑΝΩΛΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΞΙΜΟΓΛΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΣΑΒΒΑΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΡΑΜΗ ΝΕΦΕΛΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΡΑΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΡΓΑΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΙΡΑΝΤΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΓΡΗΣ ΖΑΚ ΠΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΑΧΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΕΚΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΕΚΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΕΛΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΕΜΑ ΕΛΤΟΝ ΑΛΕΞ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΕΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΕΣΟΥΤ ΣΑΝΤΡΙ ΝΤΑΝΙΛ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΗΤΡΑΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΗΤΡΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΗΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΙΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΙΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΟΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΟΡΦΙΝΟΥ ΝΟΜΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΑΓΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΑΝΤΙΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΑΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΑΝΝΑ-ΘΕΟΦΑΝΗ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΑΡΔΑΚΗ ΖΩΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΦΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΑΤΖΑΛΕΞΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΕΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΕΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΙΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΟΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΜΑΞΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΟΤΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΟΥΜΠΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΟΥΜΠΑ ΘΩΜΑΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΟΥΣΙ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΙΛΙΡ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΟΥΣΙ ΟΡΕΣΤΗ ΔΟΡΙ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΟΥΧΩΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΥΚΟΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑΟΥΜ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΥΛΩΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΜΥΛΩΝΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΜΩΡΑΙΤΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΛΕΞΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΝΕΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΕΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΙΚΟΛΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΙΚΟΛΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΙΤΣΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΝΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΝΤΑΒΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΝΤΑΝΙΛΟΒΑ ΤΑΤΙΑΝΑ ΟΛΕΧ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΤΙΚΟΥΔΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΤΙΚΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΤΙΝΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΝΤΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΤΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΤΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΤΡΟΓΓΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΝΤΡΟΓΓΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΞΗΡΟΜΕΡΗΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΙΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΠΑΛΙΟΤΖΗΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΛΙΟΤΖΗΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΡΦΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΑΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΛΕΜΑΡΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΒΡΑΑΜ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΘΑΝΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΡΑΛΥΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΡΑΛΥΚΟΥΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΤΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΕΖΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΕΤΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΗΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΙΠΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΛΑΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΟΛΥΖΟΥ ΜΥΡΤΩ ΘΩΜΑΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΟΛΥΖΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΘΩΜΑΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΟΛΥΚΛΕΙΤΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΡΙΝΑΡΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΡΙΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΡΙΝΑΡΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΠΡΟΒΙΔΑ ΑΓΛΑΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΠΡΟΒΙΔΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ- ΡΑΦΑΕΛΑ ΠΕΤΡΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΗΛΙΑΝΝΟΣ(ΗΛΙΑΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ) ΙΩΑΝΝΗΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΡΗΓΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΡΙΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΡΙΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΡΟΙΔΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΡΟΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΡΟΥΒΑΛΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΡΟΥΜΠΗ ΖΩΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΡΟΥΜΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΑΜΑΡΑ ΡΟΔΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΑΡΑΦΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΕΝΤΖΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΚΑΡΙΠΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΚΑΡΙΠΑ ΣΟΦΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΟΥΛΟΥΚΟΥ ΒΑΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΟΥΛΟΥΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΟΥΝΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΠΑΝΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΑΧΙΛΛΙΑ-ΧΡΥΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗ ΛΥΔΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΤΟΛΙΑ ΚΟΥΚΟΥΤΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΣΙ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΣΦΕΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΗΛΙΑΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΑΝΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΤΑΠΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΑΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΑΣΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΒΑΣΙΛΗΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΑΥΛΑΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΤΖΑΡΤΖΑ-ΧΑΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΤΖΕΝΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΓΙΑΡ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΖΕΝΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΜΠΟΥΓΙΑΡ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΖΕΝΤΙΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΠΟΥΓΙΑΡ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΖΙΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΖΙΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΟΥΤΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΟΥΤΟΥΡΤΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΡΙΒΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΑΚΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΑΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΑΝΤΙΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΑΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΤΣΑΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΤΣΑΡΒΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΙΟΓΓΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΤΣΙΟΓΓΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΤΣΙΟΥΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΙΟΥΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΙΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΙΤΣΑΡΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΙΤΣΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΙΤΣΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΙΤΣΙΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΙΦΤΣΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΟΚΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΟΚΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΟΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΟΥΚΑ ΕΛΕΝΗ ΒΙΚΤΩΡ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΦΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΦΩΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 12ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΛΙΜΛΑΡΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΓΚΕΡΤ 19ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΝΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΡΥΦΩΝ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΝΤΖΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΡΥΦΩΝ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΤΖΗ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΤΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14 Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΤΖΗΓΡΙΒΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο Γιάννουλης 16/8-6/9
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 33ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΑΤΖΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 5o Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΙΟΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΙΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 25ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΟΝΔΡΟΣΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΧΟΥΪΝΑΒΑ ΒΑΣΙΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΧΟΥΪΝΑΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΔΑΠ 16/8-6/9
ΨΩΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
ΨΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 44ο Δημοτικό 16/8-6/9
BASHAJ ZYLYFTAR LUAN 4ο Δημοτικό 16/8-6/9
DEMIRI JOANA GENCI 5o Δημοτικό 16/8-6/9

ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΌ ΚΔΑΠ ΓΙΑ 3η ΠΕΡΙΟΔΟ
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
2 ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
3 ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ ΑΝΘΗ
4 ΔΕΛΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
5 ΔΙΣΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
6 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
7 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10 ΚΟΥΚΟΥΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
11 ΜΑΓΚΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
12 ΜΑΝΩΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ
13 ΜΙΝΑΣΙΔΗ ΒΙΟΛΕΤΤΑ
14 ΜΠΑΡΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
15 ΝΤΟΥΜΟΥ ΕΡΑΤΩ-ΕΙΡΗΝΗ
16 ΝΤΟΥΜΟΣ ΠΕΡΣΕΑΣ-ΘΕΟΔΩΡΟΣ
17 ΠΑΛΗΤΖΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
18 ΠΑΛΗΤΖΙΚΑ ΝΥΜΦΟΔΩΡΑ
19 ΡΑΚΙΝΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
20 ΡΑΚΙΝΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
21 ΣΑΝΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
22 ΣΑΝΤΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
23 ΣΑΝΤΑΓΙΑΝΝΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ(ΦΕΝΙΑ)
24 ΧΑΙΤΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ
25 ΧΑΙΤΑ ΝΙΚΗ

19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΧΑΡΑΥΓΗ)
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΡΚΟΥΔΑ ΜΑΡΙΑ
2 ΒΑΛΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
3 ΓΑΡΟΦΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
4 ΓΑΡΟΦΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
5 ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
6 ΖΑΡΚΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
7 ΖΑΡΚΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
8 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
9 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΣΟΦΙΑ
10 ΚΑΛΟΥΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
11 ΚΑΛΟΥΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
12 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
13 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ
14 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
15 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
16 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΙΟΥ ΚΕΡΑΣΙΝΑ-ΜΑΡΙΝΑ
17 ΚΑΡΠΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ
18 ΚΑΡΠΕΤΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ
19 ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
20 ΚΟΥΚΟΥΤΣΕΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ
21 ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
22 ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
23 ΛΙΤΑΙΝΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ
24 ΛΙΤΑΙΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
25 ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26 ΜΑΚΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΑΝΑΗ
27 ΜΠΑΤΖΙΑΝΟΥΛΗ ΠΑΡΘΕΝΙΑ
28 ΜΠΛΟΓΓΟΥΡΑ ΧΡΥΣΗ
29 ΠΑΛΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
30 ΠΑΛΑΤΟΥ ΝΙΚΗ
31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
32 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
33 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ
34 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
35 ΤΙΓΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ
36 ΤΣΙΤΩΝΑ ΕΥΑΝΘΙΑ
37 ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
38 ΧΑΖΙΖΑΙ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
39 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
40 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΚΔΑΠ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΓΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
3 ΞΕΣΦΙΓΓΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ
4 ΞΕΣΦΙΓΓΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
5 ΚΑΤΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ
6 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
9 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
10 ΛΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ
11 ΛΙΑΠΠΗ ΜΑΡΙΑ
12 ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΑΘΗΝΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
13 ΣΟΥΣΟΥΡΗΣ ΒΕΝΕΔΙΚΤΟΣ
14 ΤΣΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΟΥΚΑΣ
15 ΤΣΙΩΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΑΝΝΑ
16 ΨΕΥΔΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
17 ΨΕΥΔΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
18 ΧΑΤΖΗΜΙΧΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ

33ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΚΑΤΣΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
2 ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΜΑΧΑΙΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4 ΝΙΝΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
5 ΝΙΝΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ
6 ΝΙΝΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7 ΤΣΟΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
8 ΤΣΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9 ΣΑΚΑΒΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10 ΣΑΚΑΒΙΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
11 ΣΚΟΝΔΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
12 ΣΚΟΝΔΡΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ

14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ (ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ)
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΔΑΝΑΗ
3 ΖΑΒΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ
5 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
6 ΚΑΛΕΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΜΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΙΩΑΝΝΑ
8 ΜΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
9 ΝΤΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10 ΝΤΑΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
11 ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
12 ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

44ο Ν. ΠΟΛΙΤΕΙΑ
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΒΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΓΑΤΣΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ
3 ΓΚΟΥΝΤΗ ΕΛΕΝΗ
4 ΓΟΥΛΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ
5 ΓΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
6 ΔΟΥΖΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
7 ΔΟΥΖΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
9 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
10 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11 ΝΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
12 ΧΑΛΟΥΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
13 ΧΑΛΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΓΙΑΤΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ
2 ΖΑΜΠΕΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΖΑΜΠΕΤΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
4 ΖΕΡΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ
5 ΖΕΡΒΑΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ
6 ΓΚΕΡΝΤΑΝΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
7 ΔΕΛΧΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
8 ΔΕΛΧΑΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ
9 ΖΑΦΕΙΡΗ ΝΕΦΕΛΗ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
10 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11 ΚΑΡΑΚΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12 ΚΑΡΑΚΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΚΟΚΚΟΥΒΑΣ -ΚΑΦΦΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
14 ΠΙΠΕΡΓΙΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
15 ΜΟΚΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
16 ΜΟΚΑ ΦΑΝΗ
17 ΜΠΕΡΣΙ ΣΙΜΠΟΡΑ
18 ΜΠΕΡΣΙ ΦΛΑΒΙΟ
19 ΜΠΛΙΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
20 ΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21 ΝΤΕΝΕΚΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
22 ΝΤΟΥΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23 ΠΑΓΓΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΓΕΡΑΚΙΝΑ
24 ΠΑΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΚΙΜΩΝ
25 ΠΑΠΑΒΑΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
26 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
27 ΡΟΥΣΣΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
28 ΤΖΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
29 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
30 ΤΣΙΝΤΖΙΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
31 ΤΣΙΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ
32 ΦΑΤΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
33 ΦΑΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
2 ΒΑΛΟΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
3 ΒΑΧΛΙΩΤΗ ΕΛΛΗ-ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ
4 ΒΑΧΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΙΟΚΑΣΤΗ
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
6 ΘΩΜΑ ΕΛΕΝΗ
7 ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΘΩΜΑ ΟΛΓΑ
9 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
10 ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΑ ΕΛΕΝΗ
11 ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
12 ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
13 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14 ΜΟΥΣΙΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ
15 ΝΟΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16 ΠΗΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
17 ΡΟΥΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18 ΤΣΕΡΟΣ ΗΛΙΑΣ
19 ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

25ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ
1 ΑΔΑΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
2 ΑΔΑΜΟΥ ΞΑΝΘΗ
3 ΒΑΡΔΑΚΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ
4 ΓΑΛΑΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
5 ΓΙΟΝΤΖΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
6 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ ΜΑΡΙΑ
7 ΔΑΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
8 ΚΑΒΑΛΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ
9 ΚΑΒΑΛΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
11 ΚΟΥΤΣΑΦΤΙΚΗ ΑΘΗΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ
12 ΚΟΥΤΣΑΦΤΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13 ΜΑΚΑΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
14 ΜΑΚΑΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
15 ΜΑΡΙΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
16 ΜΠΑΚΟΥ ΒΕΡΡΑ
17 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
18 ΠΑΤΣΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
19 ΠΑΤΣΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΖΩΗ
20 ΠΑΤΣΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
21 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
22 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ
23 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here