Το νέο Δημοτικό Συμβούλιο Λάρισας – ΟΝΟΜΑΤΑ

526

ΟΙ ΟΡΚΙΣΘΕΝΤΕΣ 

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΥΠΟΓΡΑΦΗ

 

 Α.  ΔΗΜΑΡΧΟΣ

1.  ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  

 

 

Β.  ΜΕΛΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ

 

1.

 

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 
 

2.

 

ΣΟΥΛΤΗΣ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

 

 

 

3.

 

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 
 

4.

 

ΣΑΠΚΑΣ

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

(ΠΑΝΟΣ)

 
 

5.

 

ΑΛΕΞΟΥΛΗΣ

 

 

ΙΩΑΝΝΗΣ

 
 

6.

 

ΜΟΡΑΣ

 

 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 
 

7.

 

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ

 

 

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 
 

8.

 

ΝΤΑΗΣ

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

 

 

 

9.

 

ΔΑΟΥΛΑΣ

 

ΘΩΜΑΣ

 
 

 

10.

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΜΙΧΑΗΛ

 
 

 

11.

 

ΖΑΟΥΤΣΟΣ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 
 

 

12.

 

ΔΙΑΜΑΝΤΟΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 
 

13.

 

ΚΑΦΦΕΣ

 

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 
 

14.

 

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΚΟΣΜΑΣ(ΜΑΚΗΣ)

 
 

15.

 

ΚΑΛΤΣΑΣ

 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 
 

16.

 

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΣ

 

ΧΡΗΣΤΟΣ

 
 

17.

 

ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΚΗΣ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ

 
 

18.

 

ΜΑΒΙΔΗΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 
 

19.

 

ΤΑΧΟΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 
 

20.

 

ΡΕΒΗΣΙΟΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 
 

21.

 

ΑΠΡΙΛΗ

 

ΑΓΟΡΙΤΣΑ

 
 

22.

 

ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΟΥ

 

ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ)

 
 

23.

 

ΤΕΡΖΟΥΔΗΣ

 

ΧΡΗΣΤΟΣ

 
 

24.

 

ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

 

ΜΑΡΙΟΣ

 
 

25.

 

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 
 

26.

 

ΚΑΜΗΛΑΡΑΚΗ-ΣΑΜΑΡΑ

 

ΜΑΡΙΑ(ΜΑΙΡΗ)

 
 

27.

 

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 
 

28.

 

ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ

 

ΒΑΪΟΣ

 
 

29.

 

ΤΣΑΚΙΡΗΣ

 

ΜΙΧΑΗΛ

 
 

30.

 

ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 
 

31.

 

ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ

 

ΦΩΤΙΟΣ

 
 

32.

 

ΠΡΑΠΑΣ

 

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 
 

33.

 

ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΑΝΔΡΕΑΣ

 
 

34.

 

ΖΑΧΑΡΗ

 

ΣΟΦΙΑ

 
 

35.

 

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 
 

36.

 

ΞΥΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΘΥΜΟΥΛΙΑ

 

ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ

 
 

37.

 

ΠΑΠΑΠΑΡΙΣΗΣ

 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 
 

38.

 

ΔΡΥΣΤΕΛΛΑΣ

 

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

(ΘΑΝΑΣΗΣ)

 
 

39.

 

ΣΤΑΥΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

 
 

40.

 

ΜΑΜΑΚΟΣ

 

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 
 

41.

 

ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 
 

42.

 

ΚΡΙΚΗΣ

 

ΠΕΤΡΟΣ

 
 

43.

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

44.

 

ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

45.

 

ΓΟΥΛΑΣ

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

46.

 

ΝΑΣΙΩΚΑΣ

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

(ΑΚΗΣ)

 

 

 

 

 

 

47.

 

ΓΑΜΒΡΟΥΛΑΣ

 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

48.

 

ΛΩΛΟΣ

 

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

 

49.

 

ΒΑΪΟΥΛΗΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

Γ.               ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ 1ΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

1.

 

ΑΠΡΙΛΗ

 

ΣΟΦΙΑ

 
 

2.

 

ΒΕΛΗΣΣΑΡΙΟΥ

 

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

 
 

3.

 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 

ΒΑΪΟΣ

 
 

4.

 

ΚΑΡΡΑ

 

ΕΥΤΥΧΙΑ

 
 

5.

 

ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΜΑΡΙΑ

 
 

6.

 

ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 
 

7.

 

ΝΤΕΟΥΔΗΣ

 

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

 
 

8.

 

ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 
 

9.

 

ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ

 

ΧΡΗΣΤΟΣ

 
 

10.

 

ΒΑΓΕΝΑ

 

ΞΕΝΙΑ

 
 

11.

 

ΠΑΠΠΑΣ

 

ΑΧΙΛΛΕΥΣ

 

 

 

Γ.               ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ 2ΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

1.

 

ΓΚΟΥΝΕΛΑ

 

ΣΟΦΙΑ

 
 

2.

 

ΧΑΤΖΗΓΡΙΒΑΣ

 

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

 

 
 

3.

 

ΓΚΑΛΕΚΟΥ

 

ΓΕΩΡΓΙΑ

 
 

4.

 

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΡΑΦΑΕΛΑ

 
 

5.

 

ΜΕΡΑ

 

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

 
 

6.

 

ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΟΥ-ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

 

ΦΩΤΕΙΝΗ

 
 

7.

 

ΝΟΥΛΑΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 
 

8.

 

ΓΚΑΝΑ

 

ΕΥΓΕΝΙΑ

 
 

9.

 

ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΣ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 
 

10.

 

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ

 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 
 

11.

 

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

 

 

 

 

Γ.               ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ 3ΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

1.

 

ΧΑΤΖΟΥΛΗ

 

ΕΙΡΗΝΗ

 
 

2.

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 
 

3.

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 
 

4.

 

ΖΕΒΛΑΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 
 

5.

 

ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ

 

ΑΝΝΑ

 
 

6.

 

ΤΣΙΩΛΑΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 
 

7.

 

ΤΣΙΟΤΙΝΟΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 
 

8.

 

ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 
 

9.

 

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 
 

10.

 

ΤΣΟΛΑΚΗΣ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ

 
 

11.

 

ΣΑΡΡΟΣ

 

ΘΩΜΑΣ

 

 

 

Γ.               ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ 4ΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

1.

 

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 
 

2.

 

ΒΑΪΟΠΟΥΛΟΥ

 

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 
 

3.

 

ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ

 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 
 

4.

 

ΚΙΣΚΙΝΗ

 

ΜΑΡΙΑ

 

 

 

 

5.

 

ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ

 

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 
 

6.

 

ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 
 

7.

 

ΖΙΩΓΑΣ

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 
 

8.

 

ΦΑΣΟΥΛΑΣ

 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 
 

9.

 

ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ

 

ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ)

 
 

10.

 

ΤΣΟΓΙΑΣ

 

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

 
 

11.

 

ΚΟΥΤΡΑ

 

ΜΑΡΙΑ

 

 

 

Γ.       ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

 

1.

 

ΔΑΒΛΕΡΗΣ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

2.

 

ΜΠΑΡΑΚΟΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

3.

 

ΚΟΦΙΝΗ

 

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ)

 

4.

 

ΦΑΤΟΥΡΑΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

5.

 

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ

 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

 

6.

 

ΒΡΕΛΛΙΟΣ

 

 

ΧΡΗΣΤΟΣ

 

7.

 

ΖΕΜΠΕΛΤΖΗΣ

 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

 

 

 

 

 

Γ.       ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ

 

1.

 

ΝΟΤΑΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

2.

 

ΘΕΟΧΑΡΗ

 

ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΞΕΝΙΑ)

 

3.

 

ΚΑΡΑΒΑΚΑ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ

 

4.

 

ΚΥΡΙΤΣΑΚΑΣ

 

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

 

5.

 

ΓΕΩΡΓΑΤΖΙΑΣ

 

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

 

 

Γ.     ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΑΛΑΝΗΣ

 

1.

 

ΛΥΓΟΥΡΑΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

2.

 

ΚΑΡΥΩΤΗΣ

 

ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ (ΡΕΝΟΣ)

 

3.

 

ΠΙΤΣΙΟΣ

 

ΑΝΔΡΕΑΣ

 

4.

 

ΣΤΑΥΡΟΥ

 

ΜΑΡΙΑ

 

5.

 

ΜΑΛΑΜΑΣ

 

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ)

 

6.

 

ΝΤΟΥΜΟΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

7.

 

ΛΙΟΛΙΟΣ

 

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

 

Δ.            ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΥΓΔΑΛΕΑΣ

 

1.

 

ΜΗΤΡΑΚΑΣ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

2.

 

ΠΑΖΑΡΑΣ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

3.

 

ΝΤΑΦΟΥΛΗ

 

ΙΩΑΝΝΑ

 

4.

 

ΜΑΚΡΙΔΗΣ

 

ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ

 

5.

 

ΡΟΔΑΤΟΣ

 

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

 

Δ.            ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ

 

1.

 

ΝΤΑΓΓΑΡΑΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

2.

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΘΩΜΑΣ

 

3.

 

ΤΟΛΛΙΑ

 

ΓΕΩΡΓΙΑ

 

4.

 

ΚΟΥΡΤΗΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

5.

 

ΖΕΡΒΑΣ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

Δ.            ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΙΛΑΔΟΣ

 

1.

 

ΚΕΡΜΕΛΙΔΗΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

2.

 

ΖΑΓΡΟΣΗ

 

ΜΑΡΙΑ

 

3.

 

ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΔΗΜΠΕΤΡΗ

 

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

4.

 

ΜΗΛΙΓΚΑΣ

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

5.

 

ΜΗΝΟΥΔΗΣ

 

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

 

 

Δ.         ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΥΤΣΟΧΕΡΟΥ

 

1.

 

ΦΟΝΙΑΣ

 

ΒΑΪΟΣ

 

2.

 

ΚΑΛΦΟΥΝΤΖΟΣ

 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

3.

 

ΚΡΙΓΚΑ

 

ΙΩΑΝΝΑ

 

4.

 

ΤΣΙΟΥΤΣΙΑΣ

 

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

 

5.

 

ΣΟΥΦΛΙΑΣ

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

 

Δ.            ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΟΥΤΡΟΥ

 

1.

 

ΑΓΓΕΛΗΣ

 

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

 

2.

 

ΔΟΒΛΑΤΑΝΙΩΤΗΣ

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

3.

 

ΖΙΑΚΑΣ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4.

 

ΜΠΕΛΑΗΣ

 

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

5.

 

ΜΑΥΡΟΜΥΤΗΣ

 

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

Δ.            ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ

 

1.

 

ΚΑΔΟΓΛΟΥ

 

ΣΠΥΡΟΣ

 

2.

 

ΕΛΜΠΑΣΙΔΗΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

3.

 

ΔΑΣΤΕΡΙΔΟΥ

 

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

4.

 

ΚΥΡΓΙΑΣ

 

ΧΡΗΣΤΟΣ

 

5.

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

 

 

 

Δ.            ΜΕΛΗ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΑΧΟΥΛΑΣ

 

1.

 

ΓΩΓΟΥΛΟΣ

 

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

(ΤΑΣΟΣ)

 

2.

 

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

3.

 

ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗ

 

ΖΩΗ

 

4.

 

ΜΗΤΑΛΟΥΛΗΣ

 

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

5.

 

ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗΣ

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here